Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

Sportowe prezenty na Boże Narodzenie

123rf.com
9 grudnia 2015 in Styl Życia by redakcja
Podczas świąt Bożego Narodzenia wiele czasu spędzamy przy stole. Wiele osób czuje się potem ociężale i chce szybko stracić dodatkowe kalorie. Dobrze dobrany prezent nie tylko pozwoli szybko powrócić do przedświątecznej formy, ale może stać się początkiem pozytywnej zmiany stylu życia.

Przy wyborze sportowego prezentu powinniśmy zastanowić się, jaką formę aktywności preferuje osoba, której chcemy podarować taki upominek:  czy jest aktywna a może unika wysiłku fizycznego lub jest zbyt zapracowana, by znaleźć czas na regularne chodzenie do siłowni?

Oto cztery propozycje sprzętu sportowego i fitness, na którym możesz ćwiczyć także w domu

Skakanka

123rf.com

123rf.com

Kojarzona przede wszystkim z dzieciństwem, w dorosłym życiu może stać się prawdziwym sprzymierzeńcem w walce ze zbędnymi kilogramami i niechcianymi fałdkami. Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy ćwiczyć codziennie przez minimum pół godziny. Podczas treningu ze skakanką poprawia się nastrój i samopoczucie, przemiana materii przyśpiesza, spadają kilogramy – pod warunkiem, że będziemy konsekwentni.

Strony: 1 2 3 4


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI