Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

Usiądź wygodnie. Siedziska do relaksu i pracy z Le Pukka

Le Pukka Concept Store
6 sierpnia 2016 in Styl Życia by redakcja
Obecnie krzesła zachwycają indywidualnymi i fantazyjnymi kształtami. Projektanci stawiają nie tylko na wygodę i funkcjonalność siedziska, ale również na design, nietypowe połączenia materiałów i coraz bardziej wyszukaną kolorystykę.

Krzesła plastikowe, poliwęglanowe łączymy z tradycyjnym drewnem oraz metalem. Pojawiają się wzory i pikowania. Takie krzesła  idealnie sprawdzą się w komplecie z minimalistycznym drewnianym stołem, tworząc ciekawe kontrastowe połączenie.

Le Pukka Concept Store
Solidne i drewniane krzesła dobrze wyglądają w kuchni i pasują do wielu stylów. Przy wyspie kuchennej nadal królują ponadczasowe hokery, najlepiej te z delikatnym oparciem.

Le Pukka Concept StoreStołki kuchenne zaoszczędzą miejsca w małej kuchni, ponieważ łatwo można wsunąć je pod blat. Przezroczyste krzesła nadadzą lekkość i wrażenie większej przestrzeni w mieszkaniu i świetnie dopasują się do drewnianego stołu.

Le Pukka Concept Store

Strony: 1 2


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI