Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

15 grudnia 2016 in zwierciadło by Penny Thornton

Horoskop 2017 Penny Thornton

Kiedy jesienią usiadłam do pisania mojej przepowiedni dla świata na kolejny rok, przez okno zobaczyłam, jak wiewiórki gromadzą orzechy na zimę. Wydało mi się to metaforą, która dobrze opisuje 12 następnych miesięcy.
fot. archiwum prywatne

fot. archiwum prywatne

Po roku 2017 nastanie długa zima. Formalnie rozpocznie się 20 grudnia, gdy Saturn wejdzie w znak Koziorożca. A oto, co rozumiem przez słowo „zima”. Okres od roku 2018 do połowy lat 20. dla większości z nas będzie oznaczał zmaganie się z przeciwnościami. Nie znaczy to, że zabraknie szczęśliwych wydarzeń, że nie będziemy cieszyć się życiem i robić tego, co ludzkość robiła od zarania dziejów – zakochiwać się, żenić i sprowadzać na świat dzieci. Nie oznacza to również braku naukowych przełomów, emocjonujących wydarzeń sportowych i cudownych filmów, jednak to wszystko będzie się działo na tle narastającego globalnego chaosu – o gospodarczym, politycznym czy geofizycznym charakterze.

Więcej w Zwierciadle 01/2017. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI