Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

18 stycznia 2017 in zwierciadło by Katarzyna Montgomery

Zamiast wstępu

67 WYDAŃ „ZWIERCIADŁA” I 10 WYDAŃ SPECJALNYCH
fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

to setki rozmów, dyskusji, przeczytanych tekstów. Spotkania z autorami, felietonistami i bohaterami naszych materiałów. Sesje fotograficzne. Tysiące redakcyjnych żartów i psikusów. Wiele wzruszeń. To możliwość poznania Was dzięki listom, mediom społecznościowym i osobistym spotkaniom. Tym zorganizowanym i tym spontanicznym, kiedy jako Czytelniczki dzieliłyście się ze mną wrażeniami.

To była nie tylko dziennikarska, ale życiowa przygoda. Radość, że mogę razem z Zespołem tworzyć to pismo. Pierwszy mój numer to był ten z lipca 2011 roku z ulubioną przeze mnie Amy Winehouse na okładce. Magazyn pojawił się w kioskach i wszyscy czekaliśmy na przyjazd Amy do Polski na koncert. Odwołała go i do dziś pamiętam, co czułam, kiedy w radiu usłyszałam jej piosenkę i informację, że nie żyje. Zapamiętałam też szczególnie październikowe wydanie, trzy numery później, bo zrobiłam wtedy pierwszy wywiad do „Zwierciadła” z jedną z moich ukochanych artystek – Anną Marią Jopek. 63 numery później, wraz z tym wydaniem, które trzymacie właśnie w rękach – tak się składa, że znowu z moją rozmową z Anią – żegnam się z Wami jako redaktor naczelna „Zwierciadła”.

Ten symboliczny fotel szefowej zostawiam następczyni Ani Bimer i idę dalej.

Do zobaczenia po drodze! Dziękuję za to, że przez prawie sześć lat mogłam Wam towarzyszyć. A korzystając z walentynkowej okazji, życzę Wam miłości w każdej jej pięknej postaci i przejawie. Przede wszystkim do samych siebie!

DO ZOBACZENIA!

KM_podpis

 


Wiosenne trendy w manicurze z Indigo Nails: konkurs

Zadbane dłonie i ładne paznokcie to powód do dumy i niepodważalny atut każdej kobiety. Elegancki manicure, tak samo jak biżuteria czy makijaż, doda nam pewności ...

Przetrwać rozwód. Zwyciężanie w pokoju według Bruce’a Lee

Z czym kojarzy ci się Bruce Lee? Większość ludzi łączy tę słynną postać z technikami sztuk walki. A jednak pozory mogą mylić. Bruce Lee był ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI