Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Tullio M. Puglia/Getty Images Entertainment/ Flash Press Media / Projektantka mody Clare Waight Keller
Tullio M. Puglia/Getty Images Entertainment/ Flash Press Media / Projektantka mody Clare Waight Keller

Clare Waight Keller nową dyrektor kreatywną Chloé

Chloé to jeden z najbardziej topowych brandów w świecie mody. Kolekcje francuskiego domu mody są symbolem ponadczasowej elegancji i luksusu, dlatego też jedną z najbardziej elektryzujących nowin ostatnich dni jest informacja nt. nowej dyrektor kreatywnej marki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Po prawie 10 latach niezwykle owocnej współpracy, z domem mody Chloé, rozstaje się dotychczasowa dyrektor kreatywna marki –  Hanna MacGinnson.  Jej miejsce od 1 czerwca przejmuje  brytyjska projektantka Clare Waight Keller.

Keller projektowała wcześniej  m. In dla Gucci, Toma Forda oraz Ralpha Laurena oraz Calvina Kleina. Jest również odpowiedzialna za światowy sukces  smarki Pringle of Scotland. Jej kolekcje słyną z niezwykle kreatywnego  i plastycznego podejścia do materiału jakim jest dzianina.

Pierwsza kolekcja Chloé pod wodzami nowej dyrektor kreatywnej zostanie zaprezentowana już we wrześniu podczas Paris Fashion Days.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI