Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Deja Vu - materiały prasowe
Deja Vu - materiały prasowe
26 marca 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Czas spersonalizowany

Idea spersonalizowanych produktów jest coraz popularniejsza. Są już bransoletki, zegarki, buty, oczywiście ubrania robione na zamówienie. Czas na zegarki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Idea spersonalizowanych produktów jest coraz popularniejsza. Są już bransoletki, zegarki, buty, oczywiście ubrania robione na zamówienie. Czas na zegarki.

Na przeciw tym wymaganiom wyszła niemiecka marka Déjà vu. Przełomowym momentem był rok 2000 kiedy to Brigitte Gertz – Ziegler stworzyła koncepcję „zmiennego” zegarka, który stał się sztandarowym produktem marki. Składanie własnego zegarka to możliwość wyróżnienia się, spersonalizowania , ale to też zabawa w kreatora.

Jak się „robi” swój zegarek?

Najpierw wybiera się zegarek spośród 6 dostępnych modeli. Później czas na dobór bransolety z ponad 200 dostępnych kolorów i wzorów. A na końcu dopasowujemy jeden lub dwa ozdobne pierścienie z ponad 400 dostępnych. Można złożyć swój własny zindywidualizowany zestaw. Problemem może być jedynie wybór… (tak dużo wzorów). Choć dla niezdecydowanych są też gotowe propozycje:)


Od lutego w Warszawie istnieje pierwszy sklep marki Deja vu Store oferującym wyłącznie jej produkty.  Znajduje się w Galerii Milennium Plaza Al. Jerozolimskie 123a.

www.dejavu-fashion.eu


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI