Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Dyrberg/Kern na jesień

Moods Dyrberg/Kern
8 sierpnia 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
O, tym jak istotny jest właściwy dobór biżuterii wiadomo nie od dziś. Może być ona zupełnie neutralna, mieć wartość sentymentalną lub tworzyć cały look. Niezwykle ciekawą propozycję na nadchodzącą jesień prezentuje duńska marka Dyberg/Kern.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Jesienno-zimowa kolekcja marki Dyberg/ Kern to bogactwo kształtów i form. Projektanci zadbali także o różnorodność stylistyczną kolekcji. Elementem wspólnym są kryształy, które są znakiem rozpoznawczym biżuterii duńskiej marki.

Znaleźć można formy bardzo minimalistyczne i architektoniczne, jak również bardzo ozdobne i bogate, w których widoczne są inspiracje cudownym stylem art deco. Oprócz charakterystycznego stalowego srebra, widoczna jest biżuteria w odcieniach żółtego i najmodniejszego w nadchodzącym sezonie różowego złota.

Jesienno-zimowa kolekcja jest niezwykle bogata i różnorodna, stąd też ciężko wybrać mi jeden ulubiony dodatek. Zachwycają mnie elipsowate kolczyki wysadzane cyrkoniami, jak również proste skórzane bransoletki – paski (szczególnie te z najmodniejszym  w nadchodzącym sezonie printem w ocelota). Ciekaw są też orientalne „plecione” i mocno błyszczące pierścionki.

Moods Dyrberg/Kern / więcej zdjęć w galerii

A czy wam się podoba?


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI