Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Finał 6. edycji Fashion Designer Awards

redakcja
mat.pras.Fashion Designer Awards
mat.pras.Fashion Designer Awards
13 maja 2014 in Moda i uroda by redakcja
12 maja 2014 roku w Studio Domaniewska odbył się Finał 6. edycji Fashion Designer Awards. Po raz pierwszy w historii konkursu zwyciężył duet: Marta Gos i Martyna Sobczak.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Ten wieczór należał do 10 finalistów, którzy zaprezentowali po 4 sylwetki finałowe. Jurorzy, m.in.: duet Bohoboco, Agnieszka Maciejak, Dawid Tomaszewski, Łukasz Jemioł, Marietta Żukowska, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Ada Fijał, Lidia Popiel przyznało I nagrodę bezkonkurencyjnym Marcie Gos i Martynie Sobczak. II miejsce zajęła Ewelina Wydra, III miejsce – Klaudia Cichoń. Staż w atelier Bohoboco odbędzie Zuzanna Kwapisz, a staż w atelier Dawida Tomaszewskiego w Berlinie – Ewelina Wydra.

Zwyciężczynie 6. edycji FDA zgarnęły imponującą pulę nagród: staż w atelier Alexandry Moury, wyjazd na targi tkanin Tissue Premier do Francji od partnera strategicznego Whirlpool 6th Sense Colour, 15.000 zł od MSKPU. Roczną współpracę przy pokazach i sesjach od firmy AVON.

Anna Wierzbicka (Kazar) przyznała nagrodę dla zwycięzcy Kazar Photo Design Project – Joanna Jaśkowiak pojedzie na prestiżowe wydarzenie fotograficzne Paris Photo wraz ze zwycięskim duetem FDA : Martą Gos i Martyną Sobczak.

Podczas finału premierę nowej kolekcji FW 2014/15 miał także Serafin Andrzejak (zwycięzca 5. edycji FDA). „Król Czerni”, jak zapowiedziała jego pokaz prowadząca Agnieszka Popielewicz , zaprezentował asymetryczne formy, bliżej ciała, inspirowane prawosławiem.

Wieczór uświetnił pokaz Alexandry Moury z Lizbony. Kolekcja zatytułowana „Czarownice z Hadramaut” była inspirowana plemieniem Hadramaut oraz dorobkiem portugalskiego muzyka Pires Vieira.


mat.pras. Fashion Designer Awards


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI