Hit lata: biały, ażurowy tatuaż

Po modzie na metaliczne, samoprzylepne tatuaże przyszedł czas na białe, inspirowane henną i orienatlnymi motywami, które staną się najgorętszym trendem każdej letniej stylizacji – na plaże, festiwal muzyczny czy imprezę ślubną.
Tattoo Bijoux White Lace nawiązują do romantycznych koronek, orientalnych wzorów czy motywów roślinnych i są idealnym dopełnieniem stylizacji Boho.

reklama

White Lace Tattoo nr.7

Styl Boho na dobre zdominował letnie kolekcje. Frędzle, wianki, długie zwiewne sukienki z chwostami czy kapelusze to już must have każdego letniego i festiwalowego stroju.

Jednym z elementów stylu Boho Chic jest koronka, która tworzy romantyczny look. Teraz pojawia się także jako samoprzylepny tatuaż, który nawiązuje do malowanych henną orientalych wzorów.

Ażurowy, biały tatuaż można naklejać na dłonie, stopy czy plecy i na opalonej skórze wygląda delikatnie i oryginalnie a koronkowe motywy idealnie dopełnią letnią stylizację.

Tatuaż można łączyć z noszoną biżuterią i naklejać w dowolnym miejscu omijając okolice oczu. Przy nałożeniu według instrukcji utrzymują się na ciele ok. 5 dni.

Tatuaże kosztują 25 zł i są do kupienia na www.polanska-co.pl.