Hit: moda na muszki

Jit:Powrót mody na muszki/etsy.com

Moda coraz bardziej mnie zachwyca. Jako totalną fankę mody męskiej niezwykle cieszy mnie wielki powrót i coraz większa moda na fantastyczne muchy!
Muchy to idealna alternatywa dla elegantów, którym krawat nie przypada do gustu. Dla mnie to kwintesencja dobrego stylu i klasy w modzie męskiej. Kiedyś symbol modowego konserwatyzmu, muszki noszone były tylko do fraków czy wieczorowych smokingów. Dziś te niebanalne ozdobniki dodają klasy także stylizacjom codziennym i casualowym. Co więcej, muszki – zupełnie jakby pozazdrościły motylom, przyjęły wszelkie możliwe barwy i desenie.

reklama

Są one kolorowe, wzorzyste, wykonane ze szlachetnego jedwabiu, naturalnego lecz szlachetnego lnu czy bawełny, która za sprawą nadruków i neonowych kolorów zmienia się w istne dzieło sztuki (a na pewno mody). W tym sezonie wiosna-lato muchy noszone są na co dzień do pracy, klubu czy teatru oraz z okazji większych wydarzeń – np. ślubu.

Do tej pory zdobne muszki, uważane za przeżytek mody, funkcjonowały jakby od niechcenia w wersji na gumkę czy zatrzask, a teraz wracają klasyczne muchy samodzielnie wiązane. Warto więc, zanim zakupimy wzorzysty dodatek naszemu partnerowi, bratu czy ojcu, poszukać „manualu” i sprawdzić, jak to cudo się wiąże!

Wybrane przeze mnie muszki dostępne są w serwisie etsy.com