Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

ufufu
8 lipca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Inspirujące zakupy w UFUFU

UFUFU jeden z pierwszych w stolicy concept storów z modą nie tylko od polskich projektantów. Co wyróżnia to miejsce? - przede wszystkim nietuzinkowy charakter butiku i oferowanych w nim przedmiotów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

UFUFU to kolejne miejsce godne polecenia na warszawskiej mapie zakupowej. Mieszczący się w jednym z najmodniejszych domów sprzedażowych – Mysiej 3, concept store zachwyca minimalistyczną przestrzenią oraz projektami polskich i zagranicznych twórców. Znajdziemy tu zarówno ubrania, jak i dodatki oraz akcesoria, które przypadną do gustu tym, którzy kochają modę oraz tym, którzy szukają ubrań wygodnych i funkcjonalnych.

UFUFU wyróżnia się także własnymi kolekcjami zaprojektowanymi przez jednych z najbardziej wybijających się polskich projektantów młodego pokolenia, takich jak: Michał Starost, Katarzyna Kmiecik czy brand Forward Fashion. Poza nimi znaleźć można tu także projekty kultowych już marki Antbag by Ania czy Belssus.  Warto tez zainwestować w projekty od Filipa Rotha, Iriny Panichevej czy Dvorusa.

UFUFU funkcjonuje nie tylko w przestrzeni realnej, lecz także w wirtualnej. Na razie jest to strona poświęcona modzie, lecz niedługo udostępniona zostanie także platforma sprzedażowa.  Warto jednak podkreslić, że butik ten to miejsce raczej wyszukane i ekskluzywne, więc nie dla każdego dostępne. Stanowić może jednak doskonałą inspirację dla tych, którzy mają wenę i inwencję twórczą, by samemu rozwijać się w stronę mody.

www.ufufu.pl
Mysia 3, Warszawa


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI