Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

louis-vuitton-alma-bag-2013-campaign-1
4 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Kampania Almy od Louis Vuitton

Alma to jeden z najbardziej kultowych projektów w historii mody. Razem z Birkin Hermesa i 2,55 Chanel tworzą grupę torebek najbardziej pożądanych. Teraz dom mody Louis Vuitton serwuje nam wiosenną kampanię z Almą w roli głównej!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Alma to klasyczna, niezwykle elegancka torebka – kuferek. Jest ona jednym z najważniejszych projektów domy Louis Vuitton. W tym roku Alma stała się także „bohaterką” ostatniej kampanii marki.

louis-vuitton-alma-bag-2013-campaign-3

Alma przedstawiona w przeróżnej scenerii,  m. in. w Paryżu i Nowym Yorku, zachwyca swoją formą, głębokimi kolorami oraz różnymi wielkościami. Torebki z modelu Alma są niezwykle eleganckie i ponadczasowe, tak jak nowojorski Brooklyn Bridge czy klasyczne i nieprzemijające w świecie mody „małe czarne”.

Dodatkowo warto wspomnieć, że w tej niezwykle ładnej kampanii twarzą Louis Vuitton m.in. została nasza piękna rodaczka – Jac Jagaciak!

louis-vuitton-alma-bag-2013-campaign-2-600x399


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI