Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Klasyczne sukienki Agnieszki Ładno

redakcja
1 marca 2011 in Moda i uroda by redakcja
Swoją najnowszą kolekcję sukienek zaprojektowała dla nowoczesnych kobiet, stawiających na wygodę i niepowtarzalność. Jej kreacje stylizowane są na lata 20 z nutką kobiecej skromności o wyjątkowym klasycznym kroju. Zdaniem autorki kolekcji jest to styl niepodlegający krótkotrwałym trendom, a suknie te na pewno długo nie wyjdą z mody.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Agnieszka Ładno od dwóch lat pracuje jako „wolny” projektant. Jest samoukiem, mimo to wybrała trudne krawiectwo: garsonki, żakiety, koszule, choć szyje też swobodniejsze t-shirty i bluzki. Korzysta głównie z tkanin od producentów włoskich, niemieckich, belgijskich i francuskich. Z firm rodzimych oferujących tkaniny – kupuje dzianiny oraz wełny.

Preferuje klasyczny elegancki styl – przede wszystkim podkreślający kobiecość, ale w wygodnym wydaniu. Z racji tych ponadczasowych preferencji chętnie ubiera osoby ze świata biznesu, gdzie liczy się perfekcyjny krój i wspaniała tkanina. Jej styl jest dość charakterystyczny, projektantka nie wzoruje się na nikim i stara się kreować jak najlepsze wzornictwo w połączeniu z praktyką użytkowania.

Agnieszka Ładno

Ukończyła studia o kierunku marketingu międzynarodowego. Modą damską zajmuje się od 2004 roku, od kiedy zaczęła współpracę z firmami z sektora reklamowego. Poprzez duże produkcje komercyjne, kolejno podejmowała stałą współpracę z dwoma polskimi firmami odzieżowymi. Były to zawsze szykowne garsonki i kostiumy.  Ma również na swoim koncie współpracę z organizacją zrzeszającą młodych projektantów pod nazwą Young Polish Fashion Designers, a także z wieloma polskimi firmami konfekcyjnymi.

Sukienki Agnieszki Ładno do nabycia na www.saltandpepper.pl


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI