Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

iskra11
23 czerwca 2016 in Moda i uroda by redakcja

LEVI’S® TAILOR TRUCK rusza w trasę

Lato 2016 upłynie pod hasłem personalizacji dżinsu i dobrej zabawy. Wyruszcie w niezwykłą podróż z Levi’s® Tailor Truck! Przeszywajcie, sprejujcie, naszywajcie ciekawe patche na ulubione dżinsy. Nie wahajcie się i uruchomcie wyobraźnię.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl
Levi’s® od ponad 143 lat jest postrzegany jako prekursor nowych trendów. Marka stopniowo zyskiwała miano symbolu – buntu, nonkonformistycznego myślenia, a przede wszystkim niczym niezmąconej kreatywności. To właśnie fantazja osób noszących Levi’s® w dużym stopniu stanowiła o sukcesie marki. Od początku, gdy dżins stał się nieodzownym elementem stroju, ludzie przerabiali swoje ulubione ubrania Levi’s®, tak aby wyrażały ich styl i podkreślały indywidualność. Tak powstawały małe dzieła sztuki.
Kilka sezonów temu Levi’s® wprowadził w wybranych salonach Levi’s® Tailor Shop – specjalne punkty, w których można personalizować produkty marki w dowolny sposób. W Levi’s® Tailor Shop zmieniamy nie do poznania kultowe ikony. W ruch idą nożyczki, nici, maszyny i kolorowe patche. Tu wszystko jest dozwolone! W sezonie letnim wystartuje projekt, będący kontynuacją działań Levi’s® Tailor Shop.sklejka2
Unikalny design, kolorowe patche, profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek i nici oraz niezastąpiony zespół wszystko to składa się na Levi’s® Tailor Truck, czyli mobilny punkt personalizacji dżinsu. To co do tej pory chcieliście zrobić z Waszymi dżinsami, truckerkami, szortami już wkrótce stanie się możliwe dzięki nowym naszywkom, ćwiekom i szablonom. Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy Oskara Podolskiego OESU – znanego artystę młodego pokolenia, typografa, grafika, przysłowiowego „człowieka orkiestrę”, który wraz z pomocą Tailor Masterów marki, pokaże jak podkręcić dżinsowe ubrania Levi’s®. Kooperacja marki Levi’s® z OESU zaowocowała kolekcją ciekawych szablonów, patchy i naszywek, zaprojektowanych przez artystę.
grzegorz_pastuszak_photography-3352 (1)
Szukajcie Levi’s®Tailor Truck od 17 czerwca do 07 sierpnia na trzech muzycznych festiwalach w Polsce oraz w niezmiennie modnych miejscówkach w Warszawie – Lake Park Wilanów, Iskra na Polu Mokotowskim, Plażowej oraz Na Lato. Zabierzcie swoje dżinsy, truckerki oraz szorty i odwiedźcie nas! Pod czujnym okiem Tailor Masterów odmienicie swoją kolekcję ubrań Levi’s®.
Szczegóły dotyczące projektu pojawiać się będą na specjalnie stworzonym na tę okazję wydarzeniu na profilu marki na Facebooku oraz Instagramie.
iskra19
Dla tych, którym nie uda się odwiedzić Levi’s® Tailor Truck, w wybranych sklepach marki dostępne będą nowe naszywki oraz patche zaprojektowane przez OESU. Limitowana edycja szablonów pojawi się w salonach Levi’s® w całej Polsce.
Poczujcie zew wolności – wyruszcie w drogę wraz z Levi’s® Tailor Truck i sprawdźcie jak od 150 lat łączymy pokolenia!

Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI