Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

materiały prasowe
materiały prasowe
7 grudnia 2010 in Moda i uroda by Promocja

Nowa fryzura – twój sposób na chandrę

Masz chandrę, złe samopoczucie, pogoda daje Ci się we znaki? Nic tak nie poprawia nastroju jak… zmiana fryzury.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Na rynku pojawił się właśnie katalog  DesignForum „Synthesis” ukazujący najnowsze trendy fryzjerskie. Autorami są styliści amerykańskiej szkoły Pivot Point. * 

Tematem przewodnim katalogu jest pojęcie syntezy. Synteza to w powszechnym ujęciu proces tworzenia czegoś skomplikowanego z mniejszych, prostszych elementów.

Taka też jest zaprezentowana w katalogu kolekcja. Pokazuje, że łącząc takie elementy jak: wyważone, plastyczne kształty, miękkie linie cięcia i nasycone ciepłe kolory, możemy tworzyć fryzury całkiem nowe, innowacyjne.  

Modne kolory

W sezonie królują takie odcienie jak: ciepły miód, karmel czy toffi. Prym wiodą  także ogniste odcienie oraz królujący od dłuższego już czasu tleniony blond. Fankom krótkich, męskich fryzurek dobrze będzie w jasnej barwie tego koloru, natomiast osobom ceniącym sobie naturalność – w cieplejszym złocistym odcieniu. W brązach najmodniejsze będą te głębokie, opalizujące, w kolorze czekolady. Panie gustujące w czerni powinny natomiast postawić na czerwone lub (co ciekawe) granatowe pasemka.

Odrosty mile widziane…

Ciekawostką, która niewątpliwie ucieszy niejedną panią jest odrost – kiedyś kojarzony raczej z zaniedbaniem, dziś absolutny hit! Patent ten sprawdza się  przede wszystkim w przypadku mocno rozjaśnianych włosów.

W stylu lat 40-tych

Na poziomie stylizacji, zdecydowanym faworytem  tej jesieni okazuje się styl retro, czyli lekkie fale z bocznym przedziałkiem w stylu lat 40-stych, a także hit sezonu, czyli warkocze: małe, duże, lekko rozwichrzone, lub precyzyjnie uplecione (wszystkie wariacje dozwolone).

Artykuł promocyjny: CE-CE of Sweden

*Eksperci z CeCe’Hair Beauty&Spa ukończyli szkołę Pivot Point


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI