Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Rękawiczki dla fashionistów

MUJI
MUJI
24 października 2011 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Wielbiciele mody i gadżetów, już nie muszą marznąć gdy jest zimno. Specjalnie dla wszystkich posiadających telefony z ekranem dotykowym, marka MUJI wymyśliła wyjątkowe rękawiczki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

MUJI, to japońska marka, która już od 30 lat przekonuje nas, że od marki ważniejsza jest jakość, funkcjonalność i wygoda. Te wartości, w połączeniu z ascetycznym, minimalistycznym designem i naturalnymi kolorami są również „przemycone” w wyjątkowych rękawiczkach.

Rękawiczki, o których mowa, umożliwiają obsługę ekranów dotykowych. Tą możliwość zawdzięczają specjalnej tkaninie, z której wykonane są końcówki palca wskazującego i kciuka. Są one dostępne w 5 naturalnych kolorach, a swoim fasonem nie wyróżniają się z pośród innych dzianinowych rękawiczek.

Być może ich forma wyda wam się banalna, ale mnie cieszy fakt, iż nie trzeba będzie zdejmować rękawiczek, żeby skorzystać na mrozie z telefonu, czy iPada!

Rękawiczki i inne produkty MUJI możecie obejrzeć i kupić tutaj!


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI