SHOWROOM Kids – dziecięca kraina mody

Trzy, dwa, jeden… SHOWROOM Kids wystartował! To właśnie tu znajdziesz kolekcje dla najmłodszych od Efvva, Dress you up, Piotr Czachor, Kuklo, ZombieDash, Korci, NunuNu, Boska’s Teddies, Berry&Bounty, Pleple, By bee, Booso, Bunny white, Kujukuju, No sweet, Risk. Made in Warsaw.
Z dumą prezentujemy SHOWROOM Kids – miejsce przyjazne każdemu maluchowi. Nowa platforma sprzedażowa to zebrane pod jednym adresem projekty najlepszych polskich projektantów mody dla dzieci. W odpowiedzi na zapotrzebowanie świadomych, wymagających Rodziców powstał sklep, w którym znaleźć można rzeczy piękne, oryginalne, dobre jakościowo i wyprodukowane w Polsce. Znaleźć tu można 40 niezwykle inspirujących brandów, które wyróżniają się wyjątkowym designem, ale też spełniają wszelkie kryteria, żeby zadowolić naszych bezkompromisowych najmłodszych klientów.


Wykonane z dobrych jakościowo materiałów, są miłe w dotyku i posłużą w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji, a takich jak wiadomo, w życiu naszych pociech nie brakuje. SHOWROOM Kids zaprasza Was do podróży po bajkowej krainie dziecięcej mody, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego. W końcu dzieciaki też chcą być modne!:) Zapraszamy na www.kids.showroom.pl.

reklama