Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

magda hasiak
17 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Smart Street od Magdy Hasiak

Magda Hasiak to poznańska projektantka zachwycająca rozpoznawalnym stylem, w którym łączy sportową wygodę z klasyczną, kobiecą sylwetką.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Smart Streetod Magdy Hasiak to kolekcja, moim zdaniem fantastyczna. Zachwyca nowoczesną, minimalistyczną formą, osadzoną na neutralnych szarościach, bieli i czerni,  która została wspaniale połączona z kobiecością i fasonami odwołującymi się do klasycznej szkoły krawieckiej.

Smart Street nie jest już tak bezpieczna i neutralna jak poprzednie kolekcje tej niezwykle zdolnej projektantki. Do szarości dołączyły najmodniejsze neony, w formie wyrazistych  spódnic, szytych z koła, oversizowych bluzek czy płaszczy.

Cała kolekcja Magdy Hasiak jest niezwykle spójna. To idealna kolekcja miejska, która sprawdzi się zarówno jako strój do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi, jak i podczas wypadu za miasto.

Sylwetki przygotowane przez Magdę Hasiak są wielowarstwowe i niezwykle złożone. Projektantka z taką samą dokładnością wypracowała formę kolekcji, jak również zadbała o kolory i detale.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI