Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

szampon_suchy
13 stycznia 2012 in Moda i uroda by redakcja

Suchy szampon ma już 40 lat!

Pierwszy na świecie szampon suchy Klorane na bazie owsa ma już 40 lat!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez Laboratoires Klorane suchego szamponu oznaczało  prawdziwą  rewolucję.  Po  raz  pierwszy  pojawiła się możliwość „umycia” włosów bez ich moczenia i suszenia, i to zaledwie w 2 minuty!

Podstawą  opracowania  suchego  szamponu  stała  się  wyjątkowa technologia objęta   patentem   oraz   unikatowa  wiedza.  Szampon  stanowi  połączenie mikronizowanych   cząstek   pochodzenia  naturalnego.  Ich  wysoka  jakość gwarantuje   znakomite  wchłanianie  i  optymalne  usuwanie  zanieczyszczeń podczas wyczesywania. Ten wyjątkowy kosmetyk, szybko stał  się  nieodzownym  elementem  codziennych  zabiegów  pielęgnacyjnych i tajemnicą pięknej fryzury wielu znanych osób.

Minęło  już 40 lat odkąd Laboratoria Klorane zrewolucjonizowały pielęgnację włosów, wprowadzając na rynek suchy szampon. Z tej okazji  opracowana została limitowaną serię suchego  szamponu  na  bazie  mleczka  z owsa.

Stosowany naprzemiennie z tradycyjnymi szamponami, pozwala na rzadsze mycie włosów.  Tym  samym  zmniejsza  ryzyko  podrażnień  wrażliwej  skóry głowy. Pozwala  też  na  zachowanie  intensywnej barwy włosów koloryzowanych przez dłuższy czas i wydłuża efekt szczotkowania.

Suchy  szampon  Klorane  zwiększa  objętość  włosów,  sprawia  że  włosy są bardziej  puszyste,  poprawia  ich strukturę i ułożenie. W przypadku włosów tłustych i wiotkich poprawia także witalność.

Szybki, praktyczny

Suchy  szampon  na  bazie  mleczka  z owsa jest bardzo praktyczny: można go stosować w każdej sytuacji. Przyda się: –  wszystkim  aktywnym  kobietom, które na co dzień chcą zaoszczędzić cenny czas, – przyszłym mamom, które przebywają na oddziale położniczym, – w podróży, kiedy dostęp do wody jest trudny lub niemożliwy, –  w  przypadku  obłożnej  choroby lub hospitalizacji – aby zachować czyste włosy. Jest on również bardzo  łatwy  w użyciu – wystarczy dobrze wstrząsnąć, a następnie rozpylić szampon  w  odległości  30 cm od głowy. Następnie pozostawić na włosach, po czym
wyszczotkować je starannie i energicznie, aby usunąć resztki proszku.

Suchy  szampon  na bazie mleczka z owsa stanowi zatem prawdziwe kosmetyczne „pogotowie  ratunkowe”.


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI