Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Pani swojego czasu

Pani swojego czasu
123rf
27 marca 2013 in Zrozumieć siebie by Krzysztof Boczek
Jak się nią stać? Ucząc się efektywnie działać, planować i delegować obowiązki. Efekt? Zyskujesz zastrzyk energii i co najmniej godzinę dziennie dla siebie.

Jeden etat w pracy, drugi w domu, do tego podyplomowe studia – wylicza Marta, 35 letnia ekonomistka z Warszawy, mama dwóch córek, właścicielka psa i studentka zarządzania. – Przestaję to wszystko ogarniać, a co dopiero mieć czas na relaks, wizytę u kosmetyczki czy spotkanie z przyjaciółmi.

Brak czasu – to problem, z którym boryka się wielu Polaków. Nic dziwnego – nikt nas przecież nie uczył, jak być dobrze zorganizowanym. W PRL-u i jeszcze w latach 90. w ogóle nie liczyły się umiejętności miękkie, czyli m.in. planowanie czasu pracy. – Dlatego bardzo wiele osób pracuje chaotycznie, w nieuporządkowany sposób, aż w końcu się wypala. I wtedy trafiają do coacha z prośbą: „pomóż mi!” –  opowiada Monika Stabińska, coach z PEP WorldWide Poland. Firma jesienią ubiegłego roku rozpoczęła dwuletnią kampanię społeczną „PEPuj z nami”. Jej celem jest taka zmiana naszych nawyków, byśmy stali się bardziej efektywni. Po wypełnieniu formularza na www.pepujznami.pl można skorzystać z internetowego coachingu – wskazówek i porad wysyłanych drogą e-mailową. Firma przekonuje, że stosując je w życiu, można zaoszczędzić nawet godzinę dziennie. I to w prosty sposób.

Strony: 1 2 3


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI