Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

31 lipca 2014 in Seks by Sympatia.pl

Najbardziej seksowne zawody dla mężczyzn

Zastanawiasz się, o kim najczęściej fantazjują kobiety i z kim najchętniej umówiłyby się na randkę? Sympatia.pl postanowiła to sprawdzić i zapytać internautki, kto pojawia się najczęściej w ich marzeniach. Oto wyniki sondy, w której oddano ponad 15 tysięcy głosów. Zaskoczeni?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Fantazjują nie tylko mężczyźni. Panie również chętnie zawieszą oko na mężczyźnie, który – ich zdaniem – świetnie prezentuje się w uniformie lub wykonuje ciekawą pracę.

O kim zatem fantazjują panie? I czy chętnie się do tego przyznają? Oto 10 męskich zawodów, które – według kobiet – są najbardziej intrygujące.

Zobacz, o kim fantazjują Polki i z przedstawicielami jakich zawodów umówiłyby się na randkę najchętniej. Czy jesteś jednym z tych mężczyzn, o których marzą dziewczyny? A może dopiero zastanawiasz się, jaki wybrać fach…

Miejsce 8. Nauczyciel & aktor

123rf.com

Ostatnie miejsce w naszym rankingu zajęli nauczyciel i aktor, zdobywając dokładnie po 2% głosów internautów.

Co ciekawe, zawód nauczycielki zwyciężył w rankingu na najseksowniejszy zawód wykonywany przez kobiety.

Trudno też odnaleźć pozytywne opinie na temat nauczycieli w sieci. Wyszukiwarka, owszem, odnajduje ponad 185 tysięcy wyników na zapytanie „zakochałam się w nauczycielu”, lecz – jak można się domyślać – są to wypowiedzi platonicznie zakochanych nastolatek, które zauroczone panem od matematyki czy języka angielskiego, szukają pomocy wśród rówieśniczek, co robić w tej trudnej dla nich sytuacji. Pomijając skrajne i niezwykle rzadkie przypadki, większość tych miłości kończy się wraz z opuszczeniem szkolnych murów. Patrząc na nasz ranking, czyżby jednak jakiś niesmak pozostał?

Co do aktorów, być może ciągłe plotki i afery z ich udziałem skutecznie zniechęciły panie, które postanowiły oddać swój głos na kogoś innego. Jak myślicie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI