Najbardziej seksowne zawody dla mężczyzn

123rf.com

Zastanawiasz się, o kim najczęściej fantazjują kobiety i z kim najchętniej umówiłyby się na randkę? Sympatia.pl postanowiła to sprawdzić i zapytać internautki, kto pojawia się najczęściej w ich marzeniach. Oto wyniki sondy, w której oddano ponad 15 tysięcy głosów. Zaskoczeni?
Fantazjują nie tylko mężczyźni. Panie również chętnie zawieszą oko na mężczyźnie, który – ich zdaniem – świetnie prezentuje się w uniformie lub wykonuje ciekawą pracę.

O kim zatem fantazjują panie? I czy chętnie się do tego przyznają? Oto 10 męskich zawodów, które – według kobiet – są najbardziej intrygujące.

Zobacz, o kim fantazjują Polki i z przedstawicielami jakich zawodów umówiłyby się na randkę najchętniej. Czy jesteś jednym z tych mężczyzn, o których marzą dziewczyny? A może dopiero zastanawiasz się, jaki wybrać fach…

Miejsce 8. Nauczyciel & aktor

123rf.com

Ostatnie miejsce w naszym rankingu zajęli nauczyciel i aktor, zdobywając dokładnie po 2% głosów internautów.

Co ciekawe, zawód nauczycielki zwyciężył w rankingu na najseksowniejszy zawód wykonywany przez kobiety.

Trudno też odnaleźć pozytywne opinie na temat nauczycieli w sieci. Wyszukiwarka, owszem, odnajduje ponad 185 tysięcy wyników na zapytanie „zakochałam się w nauczycielu”, lecz – jak można się domyślać – są to wypowiedzi platonicznie zakochanych nastolatek, które zauroczone panem od matematyki czy języka angielskiego, szukają pomocy wśród rówieśniczek, co robić w tej trudnej dla nich sytuacji. Pomijając skrajne i niezwykle rzadkie przypadki, większość tych miłości kończy się wraz z opuszczeniem szkolnych murów. Patrząc na nasz ranking, czyżby jednak jakiś niesmak pozostał?

Co do aktorów, być może ciągłe plotki i afery z ich udziałem skutecznie zniechęciły panie, które postanowiły oddać swój głos na kogoś innego. Jak myślicie?