fbpx

Romantyczność na co dzień

szczesliwy zwiazek
123rf.com

Miłość partnera nie jest dana raz na zawsze. O szczęśliwy związek trzeba się troszczyć na co dzień . Oto kilka sposobów na to, jak okazać miłość w małych dawkach.

  1. Podaruj ukochanemu kwiatki lub ozdobną kartkę z podpisem „Dziękuję ci za to, że jesteś jaki jesteś”.
  2. Zapytaj go rano, co możesz dla niego zrobić tego dnia, by sprawić mu przyjemność lub ulżyć mu w codziennym stresie i pracy, i zrób to.
  3. Napisz list miłosny i wyślij zwykłą pocztą. Napisz w nim, za co kochasz swojego partnera, co w nim cenisz i za co mu dziękujesz.
  4. Znajdź czas, by uczestniczyć razem z partnerem w ważnym dla niego wydarzeniu, nawet jeśli naprawdę nie masz na to ochoty, i nie pokazuj, jak bardzo się nudzisz.
  5. Przygotuje coś nieoczekiwanego, gdy wróci z pracy. Zostaw mu liścik, że czekasz na niego w restauracji albo zamów ciasteczka z przepowiedniami, wino, romantyczne świece i olejki do masażu i zaproś ukochanego do waszej sypialni.
  6. Zaskocz partnera romantyczną naklejką na lustrze albo karteczką doczepioną do słodyczy, którą schowasz mu do kieszeni kurtki.
  7. Wybaczaj. Nie zawsze stajemy na wysokości zadania, zwłaszcza jeśli chodzi o drobne obowiązki, zobowiązania i powinności. Jeśli to się stanie z winy partnera, nie wyciągaj całego arsenału złośliwości i pretensji. Pozwól mu po prostu naprawić błąd i cieszyć się czasem spędzanym z tobą.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze