Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe, Fun Factory
Materiały prasowe, Fun Factory
13 maja 2015 in Seks by redakcja

Pierwszy raz w sklepie erotycznym

Nim zdecydujemy się na pierwsze zakupy w sklepie erotycznym warto wiedzieć, czego oczekujemy od takiej wizyty.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Czasy, kiedy sex shopy znajdowały się w zamaskowanych sutenerach za kotarami, do których wstyd wejść z ulicy, już przemijają. Obok sex shopów powstaje nowa kategoria sklepów erotycznych, które wyróżniają się estetycznym wyglądem i stawiają na marki produkujące wystylizowane, designerskie, a czasem po prostu zabawne zabawki dla dorosłych.

Przełamanie pierwszych lodów między kobietami a sklepami erotycznymi nastąpiło kilka lat temu za sprawą kulek waginalnych, zwanych także kulkami gejszy. W latach 90. polskie kulki dostępne były jako przyrządy rehabilitacyjne w aptekach, by po kilkunastu latach trafić na półki sex shopów i sklepów erotycznych. Kulki w Polsce na nowo odkryto stosunkowo niedawno za sprawą lekarzy i położnych namawiających kobiety do ćwiczeń mięśni Kegla. Z jednej strony dbają o zdrowie intymne kobiet, a z drugiej dostarczają czysto zmysłowej przyjemności. Kulki są często pierwszym gadżetem erotycznym, po które sięgają kobiety.

Oswojenie się ze sklepem erotycznym i jego zabawkami to duży krok dla kobiety i jej samopoznania. Ośmielone kobiety chętniej mówią o swoich potrzebach i fantazjach seksualnych, są bardziej otwarte na eksperymenty. To wszystko sprawia, że są jeszcze bardziej zadowolone ze swojego życia intymnego, na czym tylko zyskuje ich związek – zwraca uwagę Anna Moderska, konsultantka erotyczna współpracująca z marką Fun Factory.

Wiedząc, co nam sprawia przyjemność, można zabrać się za szukanie odpowiedniej zabawki – małej lub dużej, sztywnej lub giętkiej, o różnej skali wibrowania, itp.

Bardzo często pierwsza przygoda ze sklepem erotycznym odbywa się w internecie. Zakupy w sieci wydają się nam bardziej anonimowe, bo nie wymagają kontaktu ze sprzedawcą. Decydując się na zakup przez internet, warto jednak dokładnie sprawdzić wiarygodność sprzedawców, by uniknąć nieprzyjemności związanych np. z otrzymaniem podróbek. Jeśli nigdy nie kupowaliśmy erotyki w internecie, lepiej wybrać się do sklepu, gdzie można produkt dotknąć, włączyć oraz obejrzeć z bliska.

Ogromną przewagą stacjonarnego sklepu jest to, że można wszystkiego dotknąć, zobaczyć jak dana seks zabawka wygląda w rzeczywistości, z jakiego materiału jest wykonana, jak pachnie (najlepsze jakościowo powinny być bezzapachowe), jaka jest w dotyku, czy jest elastyczna czy sztywna, czy i jak mocno wibruje lub pulsuje, itp. Najlepsze sklepy erotyczne mają także dobrze wyszkolonych sprzedawców, którzy mogą dyskretnie i profesjonalnie doradzić odpowiednie gadżety.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI