Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Polskie filmy na 67. BERLINALE

123rf.com
7 lutego 2017 in Kultura by redakcja
Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie potrwa od  9 do 19 lutego 2017. W programie znalazło się 400 filmów, wśród nich 6 filmów wyprodukowanych w lub koprodukowanych w Polsce. Jakie tytuły związane z polskim kinem powalczą o nagrody na tegorocznym BERLINALE?

„Pokot”, reż. Agnieszka Holland


Film znalazł się w kategorii w Konkursie Głównym. W Berlinie odbędzie się jego światowa premiera, na ekrany polskich kin wejdzie 24 lutego 2017.

„Królewicz Olch”, reż. Kuba Czekaj


Historia utalentowanego czternastolatka, który zostaje studentem fizyki, będzie pokazana w kategorii Generation 14plus

„Zwierzęta”, reż. Greg Zglinski

fot. Opus Film

Film – łamigłówka. Ta szwajcarsko-austriacko-polska koprodukcja także będzie miała swoją premierę podczas festiwalu, w sekcji Berlinale Forum.

„Serce Miłości”, reż. Łukasz Ronduda

fot. Serce

Opowieść o związku początkującej poetki i uznanego artysty wizualnego i muzyka, którzy będą musieli wybierać między wspólnym życiem a rozwojem artystycznym. Film znalazł się w Forum Expande poświęconym pracom poszerzającym tradycyjne spojrzenie na kino.

„Miss Holocaust”, reż. Michalina Musielak

fot. Furia Film

22-minutowy dokument o konkursie piękności, w którym biorą udział ocalone z Zagłady , powalczy o nagrodę w kategorii filmów krótkometrażowych.

„Zakładnicy” , reż.Rezo Gigineishvili

fot. Julia Nesterova/mat.pras.

Oparty na faktach z 1983 obraz o próbie porwania samolotu w Gruzji, wtedy jeszcze radzieckiej republiki zostanie zaprezentowany w sekcji Panorama 67. Berlinale


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI