Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Trzy sztuki w Antarktyce – jedyny takie wydarzenie!

16 lutego 2016 in Kultura by redakcja
Bezprecedensowe przedsięwzięcie w polskiej kulturze, sztuce i świecie mediów! "Trzy sztuki w Antarktyce" to pierwszy w historii rejs jachtem żaglowym do Antarktyki z udziałem polskich artystów, przedstawicieli trzech sztuk: Olafa Lubaszenki (film), Adama Nowaka (muzyka) i Bartosza Stróżyńskiego (fotografia).

„W lutym 2017 r. zespół, w skład którego wchodzą przedstawiciele trzech dziedzin polskiej sztuki i kultury (filmu, muzyki i fotografii), popłynie jachtem żaglowym do Antarktyki – miejsca, które za kilka lat może stać się centrum wydarzeń o znaczeniu globalnym, a jego kondycja ma istotne znaczenie dla przyszłości całego świata. Uczestnicy rejsu,inspirowani podróżą, dziką naturą i ekstremalnymi warunkami panującymi na krańcach świata, zmierzą się z wyjątkowymi wyzwaniami artystycznymi w obszarach filmu, muzyki i fotografii. Nadzwyczajne efekty tego zdarzenia będzie można usłyszeć na antenieTrójki podczas pierwszej w dziejach polskiej radiofonii transmisji na żywo z Antarktyki” – wyjaśnia Bartosz Stróżyński, pomysłodawca i szef wyprawy.
Plakat Promocyjny_Trzy_Sztuki_w_Antarktyce_HD

To właśnie w jej trakcie zrealizowany zostanie – transmitowany przez Trójkę – pierwszy w historii koncert polskiego artysty w Antarktyce. W trakcie występu Adam Nowak wykona premierowo utwór napisany podczas wyprawy, natomiast Olaf Lubaszenko wyreżyseruje i film prezentujący zmagania polskich artystów z dziką i nieprzewidywalną Antarktyki. Z kolei Bartosz Stróżyński podejmie się wykonania cyklu fotografii w technice kolodionowej.

Więcej o wydarzeniu www.3sztuki.pl 


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI