Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Fundacja_Dzielo_Nowego_Tysiaclecia
1 października 2014 in Styl Życia by redakcja

Wesprzyj program stypendialny Fundacji„Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Zbliża się XIV Dzień Papieski. W tym roku będzie obchodzony 12 października pod hasłem „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”. Z tej okazji trwa zbiórka pieniędzy na program stypendialny, prowadzony od 14 lat przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Pomocą objętych jest już 2500 gimnazjalistów, uczniów szkół średnich i studentów z całej Polski. Stypendium towarzyszy młodemu człowiekowi od gimnazjum aż do ukończenia studiów, o ile spełnia on określone warunki: średnia ocen w gimnazjum – minimum 4,8; pochodzenie z miejscowości do 20 tys. mieszkańców oraz trudna sytuacja finansowa (dochód na jednego członka rodziny nie przekraczający 0,7 najniższej średniej krajowej brutto). Dzięki hojności Darczyńców liczba przyznawanych stypendiów utrzymuje się stale na wysokim poziomie.

Stypendium podzielone jest na dwa pakiety: socjalny i naukowy. Za pieniądze pakietu socjalnego stypendyści mogą opłacić dojazd do szkoły, zakwaterowanie w bursie, zakup odzieży, itp. Pakiet naukowy przeznaczają na przykład na książki, programy komputerowe, opłaty za Internet, dodatkowe lekcje, zakup instrumentów muzycznych.

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji i możliwości wsparcia programu  stypendialnego na stronie www.dzielo.pl

Program stypendialny można wesprzeć, wpłacając środki na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” o nr.:  81 1320 1104 2979 6023 2000 0001.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI