Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

www.bgn.fr
www.bgn.fr
20 marca 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

BGN – Francja elegancja

To marka, która wprowadza nas w świat francuskiej elegancji. Prostota i styl, to słowa, które najlepiej ją charakteryzują.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

BGN to międzynarodowa marka młodzieżowa. To swobodna elegancja, najwyższej klasy krawiectwo i niewymuszony szyk („easy chic”). Marka dba o dobór znakomitych tkanin, oryginalnych wzorów, krojów, o detale.

www.bgn.fr/ więcej zdjęć w galerii

To francuska marka. Pierwszy butik został otwarty w 1999 roku w Saint – Germain des Près, w Paryżu. Rok później firma trafiła na inne rynki: rosyjski, polski, ukraiński, turecki.

W wiosennej kolekcji znajdziemy soczyste barwy (żółte, różowe, niebieskie, pomarańczowe), ale i delikatną biel. Są te też printy, tak modne w tym sezonie. Energetyczne sukienki i eleganckie bluzy w stylu „sporty chic”. To naprawdę świetne jakościowo rzeczy, które nie są jednosezonowe.

Dla mnie hitem jest żółty elegancki dres i haftowany biały garnitur.

Kraków ul. Floriańska 31
Wrocław ul. Oławska 3


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI