Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

NÜ_by_Tokarska_wiosna_lato_2012 (1)
20 czerwca 2012 in Moda i uroda by redakcja

Dolce far niente z NÜ by Tokarska

Dolce far niente - słodkie leniuchowanie jest wskazane, zwłaszcza latem i w modzie. Idealnym tego przykładem jest kolekcja NÜ by Tokarska.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Masz dość życia w ciągłym biegu, mnóstwa spraw do załatwienia i bycia w kilku miejscach na raz? Zrób sobie chwilę przerwy: wyciągnij leżak, rozwieś hamak, rozłóż na trawie koc. Przygotuj coś pysznego do jedzenia, weź dobrą książkę i … dolce far niente, czyli czas na słodkie leniuchowanie, chwilę odpoczynku tylko dla siebie.

Właśnie taka jest kolekcja wiosna/lato 2012 marki NÜ: delikatna, kolorowa, uniwersalna. Wnosi do naszego życia niezobowiązujący lekki klimat włoskiego popołudnia, toskańskiego słońca i południowego temperamentu.

NÜ by Tokarska - więcej zdjęć w galerii

Wszystkie ubrania z kolekcji „Dolce far niente” są wykonane ze szlachetnych tkanin z dbałością o szczegóły wykończenia. Przyciągają uwagę, ponieważ mają w sobie to niedefiniowalne „coś”. Kreacje marki NÜ są przemyślane tak, aby odkryć indywidualny charakter i styl kobiety. Są dopasowane do osobowości.


		
		 

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI