Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123RF.com
123RF.com
28 kwietnia 2011 in Moda i uroda by Promocja

Fashion Week Poland – wielkie wydarzenie modowe w Łodzi

W dniach 4-8 maja 2011 r. odbędzie się czwarta edycja Fashion Week Poland. Zaprezentowane zostaną trendy w modzie na sezon jesień-zima 2011/2012. W programie znajdą się pokazy, showroomy, szkolenia, festiwal filmów o modzie oraz wiele wydarzeń towarzyszących. Łódź znów odwiedzi wiele sław związanych z modą.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Udział w tygodniu mody wezmą projektanci, producenci odzieży i dodatków, szkoleniowcy, handlowcy, agenci, dziennikarze i obserwatorzy. Będzie to około 2.000 gości dziennie. Wszystkie wydarzenia podzielone są według zasady: otwarte/zamknięte (dedykowane wyłącznie dla branży modowej, po wcześniejszych zapisach na stronie www.fashionweek.pl oraz kwalifikacji). Łódź na tydzień znów stanie się Mekką fashionistów. Wiele klubów, restauracji, miejsc rozrywki udostępni specjalnie przygotowane programy i menu.

Żadne inne wydarzenie w tym mieście nie było tak medialne i nie przyciągało tylu dziennikarzy. Udział zapowiedzieli m.in. dziennikarze z Collezioni, zagranicznych wydań Vogue’a, zagranicznych edycji ELLE, redaktorzy z www.fashioncapital.co.uk. Każdy pokaz i ważniejsze wydarzenia, jak poprzednie edycje, zarejestruje Fashion TV.

Uwagę mediów przyciągają też światowej sławy gwiazdy, które już odwiedziły polski tydzień mody. Są to: Kenzo Takada, Agatha Ruiz de la Prada, Georges Chakra, Gaspard Yurkievich, Dawid Tomaszewski, Nuno Gama,Thorbjorn Uldam czy Miguel Vieira. W najbliższej edycji w Fashion Week udział wezmą m.in. Diane Pernet, Dawid Tomaszewski.

ALEJA PROJEKTANTÓW

Aleja Projektantów to esencja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Podczas trzydniowego maratonu pokazów swoje kolekcje prezentuje czołówka polskich artystów projektowania ubioru oraz goście specjalni z zagranicy.

Zobaczymy pokazy projektantów i marek: Nenukko, Grome Design, Monika Ptaszek, Natalia Jaroszewska, Natasha Pavluchenko, Aga Pou, Agata Wojtkiewicz, Aleksandra Kmiecik, Michał Szulc, Bohoboco, Agnieszka Maciejak, MMC, Berenika Czarnota, Zuo Corp, Joanna Klimas, Ewa Kozieradzka, Łukasz Jemioł, Agata Koschmieder, Paprocki&Brzozowski, Hexeline, Monnari.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI