Gorące nazwisko: Agnieszka Orlińska

Agnieszka Orlińska wiosna-lato 2013

Agnieszka Orlińska, to nazwisko, które definitywnie warto zapamietać. Jej wiosenno-letnia kolekcja to moda klasyczna, elegancjka i ultra kobieca.
Klasyczne stroje, ultrakobiece fasony i stonowane kolory – tak pokrótce można opisać wyjątkową wiosenno -letnią kolekcję Agnieszki Orłowskiej, która okrzyknięta została jednym z najważniejszych „odkryć” modowych tego sezonu. Styl projektantki odzwierciedla jej zamiłowanie do szlachetnych tkanin, prostych, nieprzegadanych krojów i detali, które dodają smaku i pikanterii.

reklama

Jej wiosenno-letnia kolekcja na 2013 rok, oprócz tego, że to prawdziwa oda do kobiecości, jest niezwykle zmysłowa, a za sprawą satyny, jedwabiów i koronek także nieco buduarowa. Królują w niej niezwykle modne beże, pudrowe róże, delikatne, pastelowe błękity i nieśmiertelna czerń.

Mnie ta zwiewna i eteryczna kolekcja Agnieszki Orlińskiej niezwykle przypadła do gustu. Ciekawa jestem poczynań młodej projektantki, zwłaszcza że swoją kolejną kolekcję zaprezentuje już podczas najbliższego FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi.