Modelowanie sylwetki w wersji „fast”

123RF.com

Proces modelowania sylwetki nie musi być ani długotrwały ani żmudny. Dzięki medycynie estetycznej są możliwe szybkie, małoinwazyjne oraz bezbolesne zabiegi.
Proces modelowania sylwetki nie musi być ani długotrwały ani żmudny. Latem każda z nas chce wyglądać jak najlepiej i najzgrabniej, ale niekoniecznie kosztem wielogodzinnych ćwiczeń czy wyrzeczeń dietetycznych. Dzięki medycynie estetycznej są możliwe szybkie, mało inwazyjne oraz bezbolesne zabiegi, które odbywają się z pominięciem chirurgicznego skalpela – jednym z najskuteczniejszych jest lipoliza iniekcyjna.

reklama

Lipoliza iniekcyjna jest to nieoperacyjna metoda usuwania depozytów tkanki tłuszczowej, które najczęściej umiejscowione są w okolicy podbródka, brzucha, pośladków, ud, bioder, pleców, ramion i kolan. Zaaplikowany do tkanki tłuszczowej preparat rozpuszcza błony komórek tłuszczowych, w wyniku czego tłuszcz przybiera konsystencję płynną, a następnie zostaje usunięty z organizmu przy udziale układu limfatycznego, wątroby i nerek. Jednorazowo można zastosować do sześciu ampułek preparatu. Zabiegi lipolizy iniekcyjnej należy powtarzać od dwóch do pięciu razy w zależności od finalnych oczekiwań pacjentki, zaś odstępy między nimi powinny wynosić 2-4 tygodnie.

Jeśli pacjentka dba o utrzymanie stałej wagi efekt pozabiegowy jest trwały.

Autor: lek. med. Marta Mączka, www.kobietaimatka.pl