Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Who is on Next- the award - 007
19 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Najgorętsze marki nadchodzącego sezonu: Casa Madre i Super Duper Hats

Od wczoraj we Florencji trwaja najważniejsze targi swiata mody: Pitti Uomo. Przy okazji tego absolutnie wyjatkowego wydarzenia ogłoszone zostały wyniki konkursu dla projektantów: Who is Next?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W tym roku, przy okazji targów mody Pitti Uomo zostały ogłoszone wyniki konkursu dla projektantów „Who is next?”. W 5 edycji konkursu sponsorowanego przez  Pitti Immagine Uomo, L’Uomo Vogue i  AltaRoma, w którym honorowani są utalentowani i innowacyjni projektanci mody męskiej, nagrodzono dwie młode i niezwykle intrygujące marki: Super Duper Hats oraz Casa Madre.

Super Duper Hats to manufaktura kapelusznicza założona przez Matteo Gioli, Ilarie Cornacchini i  Veronicę Cornacchini, którzy sztukę projektowania i tworzenia kapeluszy, zarówno męskich jak i damskich znają od podstaw. Ich kolekcje to nowoczesne interpretacje najbardziej klasycznych form kapeluszniczych, takich jak Fedora, melonik  czy kaszkiet. Tworzą dodatki, które można modyfikować, personalizować i dopasowywać do nastroju czy potrzeb.

Casa Madre to buty, które są efektem pracy projektanckiego duetu Davida Parisi and Alessii Crei. Ich najnowsza jesienno – zimowa kolekcja oceniona została jako niezwykle nowoczesna, twórcza i inspirująca. Szczycą się  umiejętnością łączenia offowych fasonów, np. trampek, z nowoczesnym, niezwykle designerskim wykończeniem, z którego słynie młoda włoska moda.  Co ważne, ich kolekcje są limitowane, a by zdobyć trampki ich projektu, trzeba zgodnie z zasadą panującą wśród najbardziej ekskluzywnych marek zapisać się na listę oczekujących!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI