Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

aldo 3
9 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Plażowa kampania Aldo

Po niezwykle długiej i śnieżnej w tym roku zimie wszyscy już jesteśmy spragnieni ciepłych, słonecznych dni, a co za tym idzie, także wylegiwania się na plaży czy polani. Póki co, musimy jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość. Na osłodę pokazujemy najnowszą kampanię marki Aldo.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Już od kilku sezonów Aldo coraz śmielej zdobywa serca kobiet na całym świecie. Tym razem zwiększa apetyt na słońce i plażowanie i serwuje nam wyjątkowo apetyczną plażowo – basenową kampanię. Oczywiście w rolach głównych znalazły się buty i akcesoria marki.

Szczególnie ciekawie zapowiadają się, także modne od kilku sezonów, loafersy i lordsy, które tym razem przybierają dzikie kolorowe wzory, oraz okulary otulone nasyconymi, letnimi barwami.

Sesja jest niezwykle kolorowa i swoją stylizacją nawiązuje do szalonych lat 50 i 60. Zdjęcia do tej wyjątkowo letniej i energetyzującej kampanii zrobił Daniel Jackson, a przed obiektywem wystąpiły Jourdan Dunn i Emily DiDonato.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI