Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
8 maja 2016 in Parenting by redakcja

Aplikacje mobilne dla młodej mamy

Narodziny dziecka to wielka radość, ale także wyzwanie. Opieka nad niemowlakiem wymaga tak dużo czasu i uwagi,  że trudno znaleźć wolną chwilę na cokolwiek innego. Młode mamy potrzebują więc rozwiązań, które ułatwią im codzienność. Oto 5 praktycznych aplikacji mobilnych.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Zdrowy start w Przyszłość
Aplikacja zawiera jadłospisy przygotowane przez specjalistów ds. żywienia, które dostosowane są do potrzeb dziecka, m.in. rodzaju karmienia, wieku,  alergii. Aplikacja udostępnia także dziennik karmienia piersią i butelką, co pozwala kontrolować ilość spożywanego przez dziecko mleka, oraz dziennik wagi i wzrostu.

Dieta PL
Dobrostan dziecka zależy od zdrowia i samopoczucia matki, a to ta aplikacja ułatwia i mobilizuje do zdrowego odżywiania. Oferuje wiele rodzajów diet, a w wyborze jednej z nich – dostarcza jadłospis na cały tydzień wraz z zawartością energetyczną proponowanych potraw.

Toddler Lock
Urządzenia mobilne to dla małych dzieci normalny element świata, traktują ja każdy inny przedmiot do zabawy. Rodzice obawiają się z kolei, że dziecko przypadkowo uruchomi różne funkcje albo zmieni ustawienia. Aplikacja Toddler Lock nie tylko blokuje urządzenia (doświadczenie uczy, że dla najmłodszego pokolenia blokady nie są żadnym problemem), ale też jest sama jest grą: po dotknięciu ekranu pojawiają się różnokolorowe kształty i rozlegają się dźwięki.

Listonic

Aplikacja pozwala zrobić listę zakupów z dostępnej szerokiej bazy artykułów. Wyszukanie produktów jest bardzo proste, a dodatkowo aplikacja przesyła informację, w którym sklepie dany produkt jest najtańszy.

Upday
Platforma ta pobiera dane z około 1000 źródeł (prasy, mediów elektronicznych i blogów) i dostarcza użytkownikowi informacje wyselekcjonowane na podstawie wybranych przez niego kryteriów: wystarczy wybrać kategorie tematyczne. W dzisiejszym szumie medialnych dotarcie do sprofilowanych informacji  jest pracochłonne, a ta aplikacja robi za ciebie pierwszą selekcję, gwarantując zarazem, że nie umkną ci aktualności.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI