Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com

Królowe materii. Jaka jest kobieta Panna?

Do 20 maja Słońce znajduje się w ziemskim stabilnym znaku Byka. Kiedy on włada niebem, energie sprzyjają zajmowaniem się sprawami materii. To czas, by zająć się tematem obfitości. Jak to robi kolejna królowa materii - kobieta spod znaku Panny?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Panna, drugi ze znaków żywiołu Ziemi, zajmuje pierwsze miejsce na listach najbogatszych ludzi na świecie. Tak, skromna, perfekcyjna, nieco zrzędliwa i marudna Panna, a jednak to ona ma posiada zasoby! Do tego nie w głowie jej przechwałki na ten temat ani szastanie kasą. Wyśmiewana za to, że najbardziej nadaje się na sekretarkę, że szara z niej myszka a zaskakuje skutecznością w zarządzaniu materią.

W czym tkwi klucz do sukcesu Panny? W dbałości o szczegóły, uważności na drobiazgi. W ten sposób kontroluje rzeczywistość. Robi to dobrze dzięki sumienności, obowiązkowości, pracowitości połączonych z pokorą. I głębi spojrzenia – z każdej Panny jest doskonały psychoanalityk. Dzięki temu, że tak dużo dostrzega i wyczuwa, co jest pod spodem, potrafi doskonale przewidywać. Wyciąga niezwykle trafne wnioski. Logika jest jej mocnym atutem, podobnie jak zacięcie naukowe. Dzięki temu precyzyjnie działa. Panna jest delikatna, subtelna i nieco lękliwa, więc podświadomie stara się nie robić zbędnych ruchów. Stawia na precyzję. Nie traci też sił na zbędną reklamę i fanfaronadę, tylko zmierza do celu prosto i po cichu. Jest mądra.

Archetyp Panny wiąże się z ziemią w postaci piasku. A zatem Panna lubi szczegóły, ale jest też bardzo elastyczna, zmienna, potrafi się dostosować, wchłonąć potrzebną ideę, ale się w niej nie zatraci, nie rozpuści. Ma zdolności absorpcyjne, ale nie popada w iluzje. Zawsze przytomna. Jest stworzona do tego, by służyć człowiekowi. To jego stawia na pierwszym planie w swoich działaniach. Może dlatego, że aż tak bardzo nie zabiega o materię i jej atrybuty, materia ją lubi i przed nią nie ucieka.

Zgubić może ją nadmierna oszczędność i lęk, że nie zrozumie mechanizmów, które rządzą wszechświatem. Jej analityczny umysł najchętniej upchnąłby życie w ramki, wykresy i rozmaite teorie. Wtedy czuje się bezpieczna. Boi się, że ktoś odkryje, że wewnątrz drży. Najbardziej przed wewnętrznym krytykiem, który szepcze jej w głowie, że za mało wie i że się nie nadaje. Więc ona stara się i stara, a radość z życia ją omija. Wpada wtedy w tendencję do roztaczania czarnych scenariuszy, staje się nadmiernie zapobiegawcza. Ale jeśli tylko się odpręży, bardziej zaufa i nie będzie chciała wszystkiego zrobić sama (bo nikt inny lepiej nie potrafi) obfitość wypełni jej życie, a ona będzie wiedziała, w jaki sposób mądrze i dla ogólnego dobra z niej korzystać. Od Panny w sferze radzenia sobie z sprawami materialnymi można nauczyć się rozsądku, umiarkowania, wyśrubowanej inteligencji.

Miesiąc Byka to dobry czas, żeby zająć się sprawami obfitości. Podpowiedź, gdzie znajdują się jej zasoby dla Ciebie, możesz uzyskać dzięki astrologii. W układzie planet, jaki był w momencie Twojego urodzenia, widoczna jest droga, którą podążanie przynosi spełnienie. Zapisy na sesję astrologiczną: TUTAJ.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI