Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

20999031_m
27 czerwca 2014 in Seks by Joanna Godecka

Jak poznać, że ktoś jest nami zainteresowany?

Na jednym z naszych wspólnych czatów padło sporo pytań o to, po czym poznać, że ktoś się nami naprawdę interesuje, że chodzi mu o coś więcej, że mu zależy. Zdarza się bowiem, że status relacji jest trudny do określenia. Dzieje się tak zazwyczaj, kiedy jedna ze stron robi krok w przód, po czym szybko się wycofuje.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Dzieje się tak również wtedy, kiedy ktoś postępuje niekonsekwentnie, a my nie rozumiemy, do czego on/ona zmierza. Oto dwie spośród Waszych wypowiedzi:

~ona45: Co, jeśli mężczyzna na początku miło ze mną rozmawia, zdobywa numer telefonu, a później mówi, że na nic nie czeka i nic na siłę. Najpierw rozmawia ze mną przez telefon godzinami, a później milczy jak grób. O co takiemu facetowi chodzi?

~magda11: Mężczyźni zazwyczaj mówią, że im zależy, ale w czynach tego nie widać. Po czym poznać, że im naprawdę zależy?

Wprawdzie w przytoczonych cytatach swoje wątpliwości formułują kobiety, ale obie strony miewają problemy z ustaleniem status quo.

Ważne sygnały. A oto, po czym możemy poznać, że on/ona myśli o nas poważnie:

1. Jesteś obecny w jej/jego życiu

– Choćbym był, nie wiem jak, zajęty i miał urwanie głowy w pracy, pamiętam o Małgosi i zawsze wysyłam jej przynajmniej jednego lub dwa SMS-y – mówi Jacek. – Takie króciutkie, choćby uśmiechniętą buźkę. Bo ona jest stale obecna w moich myślach i w moim życiu.

2. Troszczy się o ciebie

– Jeśli wiem, że Maćka czeka trudny dzień w pracy albo jest, np. podziębiony – staram się, żeby wiedział, że się o niego troszczę – mówi Joanna. – Trzymam za niego kciuki, przypominam, żeby dbał o siebie. Spotykamy się dwa, trzy razy w tygodniu, ale jeśli on potrzebuje mojego wsparcia, jestem gotowa zrezygnować z angielskiego lub jogi, żeby pojechać do niego z domowym rosołem i aspiryną.

3. Lubi kontakt fizyczny

– Kiedy jesteśmy razem, mam pokusę dotykania i przytulania mojej dziewczyny – mówi Karol. – W tym momencie nie chodzi o seks tylko o bliskość. Lubię trzymać ją za rękę, a kiedy śpimy razem, przynajmniej nasze stopy się dotykają.

Strony: 1 2


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI