1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania

„W naszym domu to ja gotuję. Inaczej umarlibyśmy z głodu” – wyznał ostatnio George Clooney

George i Amal Clooney, październik 2021 (Fot. Jeff Spicer/Getty Images for BFI)
George i Amal Clooney, październik 2021 (Fot. Jeff Spicer/Getty Images for BFI)
Wyobrażacie sobie George’a Clooneya w kuchni? Co to musi być za widok… Aktor przyznał, że spędza w niej dużo czasu, ponieważ jego żona Amal, choć ma wiele różnych talentów, gotować akurat nie potrafi.

George i Amal Clooney to jedna z najpiękniejszych par showbiznesu. Uchodzą za wyjątkowo szczęśliwe małżeństwo. Być może jedną z tajemnic powodzenia ich związku jest równouprawnienie w kwestii obowiązków domowych?

W wywiadzie, którego George Clooney udzielił ostatnio stacji ExtraTV, aktor zdradził, że w ich domu to on zajmuje się gotowaniem. – Moja żona jest genialną prawniczką, jedną z najlepszych na świecie […], ale lepiej, żebym to ja gotował, bo inaczej umarlibyśmy z głodu – zażartował. Pochwalił się przy okazji swoim popisowym daniem, czyli pieczonym indykiem na Święto Dziękczynienia.

George Clooney – człowiek wielu talentów

George Clooney spełnia się na różnych polach. Jest nie tylko aktorem i reżyserem, ale również producentem, filantropem, wspiera również Partię Demokratów w Stanach Zjednoczonych. Karierę zawodową łączy z udanym życiem rodzinnym. Zapytany podczas jednego z wywiadu, czego chciałby nauczyć swoje dzieci, powiedział, że najważniejszą rzeczą jest to, aby dostrzegały i szanowały innych ludzi. Wspomniał przy okazji zasadę, która panowała w jego rodzinnym domu: „Rzucaj wyzwanie ludziom mającym władzę, broń tych, którzy jej nie mają”.

George i Amal Clooney są małżeństwem od 2014 roku, ich bajeczny ślub w Wenecji przeszedł do historii. W 2017 roku zostali rodzicami bliźniąt Elli i Aleksandra. Amal Clooney po ślubie i urodzeniu dzieci nie przerwała swojej kariery zawodowej, jest jedną z najbardziej cenionych prawniczek zajmujących się prawem międzynarodowym i obroną praw człowieka. Jej klientami byli między innymi Julian Assange, twórca WikiLeaks, czy Julia Tymoszenko, była premierka Ukrainy.

George Clooney przy każdej możliwej okazji wspomina dokonania swojej żony, podkreślając jej błyskotliwą inteligencję. Nie szczędzi jej również czułości, a w jego oczach wciąż widać płomienne uczucie do Amal, którą nazywa miłością swojego życia.

George i Amal Clooney na pokazie przedpremierowym filmu „Chłopcy z łodzi”, grudzień 2023 (Photo by Kevin Winter/Getty Images) George i Amal Clooney na pokazie przedpremierowym filmu „Chłopcy z łodzi”, grudzień 2023 (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Ostatnio państwo Clooney pojawili się razem na pokazie przedpremierowym filmu „Chłopcy z łodzi”, który wyreżyserował George Clooney. To dramat historyczny opowiadający historię męskiej drużyny wioślarskiej, która próbowała zdobyć medal na Igrzyskach Olimpijskich w Berlinie w 1936 roku. Kinowa premiera filmu jest zapowiedziana na koniec grudnia tego roku.

Źródło: „»J'ai intérêt à faire la cuisine, sinon nous allons tous mourir de faim«: George Clooney plaisante sur les piètres talents culinaires de son épouse Amal”

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze