Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

erekcja problem
17 listopada 2015 in Artykuły Sponsorowane, Seks by redakcja

Naturalne rozwiązanie problemów z erekcją

Brak erekcji dotyczy ogromnej liczby mężczyzn, a intensywny tryb życia powoduje, że do grona osób z problemem impotencji dołączają nowi i coraz młodsi członkowie. Jak naturalnie i skutecznie pokonać problemy z osiągnięciem wzwodu?

Niskie libido, problem z osiągnięciem pełnego wzwodu czy trwała impotencja to najczęstsze zaburzenia funkcji seksualnych wśród mężczyzn w wieku pomiędzy 25 a 60 rokiem życia. Powyższe problemy stają się przyczyną ogromnej frustracji powodowanej niemożnością zaspokojenia partnerki i często prowadzą do rozpadu związku oraz obniżają poczucie wartości. Dlaczego zaburzenia seksualne stały się tak powszechne?

Przyczyny zaburzeń erekcji

Okazjonalny brak erekcji nie świadczy jeszcze o impotencji, jednak stanowi jasny sygnał, że w organizmie może dziać się coś złego. Zaburzenia związane z niepełnym wzwodem, który uniemożliwia odbycie stosunku dotykają najczęściej młodych i narażonych na długotrwały stres mężczyzn. W nieco dojrzalszym wieku główną przyczyną zaburzeń erekcji, które prowadzą do trwałej impotencji są choroby układu krążenia oraz problemy związane z układem hormonalnym, który zaczyna produkować coraz mniej kluczowego dla sprawności seksualnej testosteronu.

Na pojawienie się problemów ze wzwodem wpływa także przewlekły stres, zmęczenie psychiczne i fizyczne, brak snu, niektóre choroby i przyjmowane leki, uboga w składniki odżywcze dieta oraz używki, które stanowią częstą przyczynę impotencji. Alkohol, papierosy oraz inne substancje psychoaktywne są wrogiem udanego seksu i najlepiej całkowicie z nich zrezygnować.

Jak wyleczyć impotencję?

Często trudno dokładnie określić przyczynę braku erekcji, gdyż na pojawienie się problemu mogą wpływać zarówno zaburzenia somatyczne, jak i psychiczne. Stres, przemęczenie, obawa przed odrzuceniem lub złe doświadczenia wyniesione z innych związków w ogromnym stopniu przyczyniają się do kłopotów z utrzymaniem pełnego wzwodu oraz podobnie, jak zaburzenia hormonalne związane z wiekiem często skutkują trwałą impotencją.

Częste i nawracające problemy ze wzwodem mogą świadczyć np. o zaburzeniach krążenia, które utrudniają napływ krwi do członka, dlatego warto wykonać badania kontrolne swojego stanu zdrowia, aby wykluczyć somatyczne przyczyny braku erekcji. Jeżeli ogólny stan zdrowia nie budzi zastrzeżeń najpewniej źródło problemu tkwi w psychice.

Dla wielu mężczyzn rozmowa z lekarzem i późniejszy zakup środków na potencję w aptece jest ogromnym problemem i powodem do wstydu. W takim przypadku warto poszukać rozwiązania w postaci naturalnych i naprawdę skutecznych tabletek na potencję bez recepty.

Rynek suplementów oferuje zawierające naturalne wyciągi roślinne preparaty, które pozwalają przywrócić normalne funkcje seksualne w każdym wieku. Najchętniej polecanym lekiem na potencję jest Vigrax, który przywrócił już radość z seksu tysiącom zdesperowanych i sfrustrowanych brakiem erekcji mężczyznom.

Vigrax to nie tylko środek wywołujący erekcję i utrzymujący długotrwały wzwód. Preparat pozwala także zwiększyć doznania w trakcie stosunku, dzięki czemu nie tylko w końcu zaspokoisz swoją partnerkę, ale także zyskasz coś dla siebie – wyjątkowo intensywne orgazmy. Oryginalny, w pełni bezpieczny dla zdrowia oraz posiadający gwarancję skuteczności preparat, więcej szczegółowych informacji znajdziesz tutaj: www.smedyczny.pl/potencja/vigrax-tabletki-na-potencje-bez-recepty


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI