Jakie filmy zobaczymy w 2016?

Fot. Adam Golec / Studio Rewers

Nowe produkcje Tarantino i braci Coen, filmy o wizjonerach sztuki i o dramatycznej historii Polski… Co jeszcze zobaczymy w tym roku?
Oto subiektywny wybór najbardziej oczekiwanych premier najbliższych 12 miesięcy.

Nienawistna ósemka

Najnowszy film Tarantino toczy się kilka lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Ośmiu bohaterów niespodziewanie spotyka się w górach Wyoming. Z powodu zamieci śnieżnej są skazani na swoje towarzystwo. Sytuacja jest wyjątkowo niekomfortowa, bo niektórzy z nich są „wyjęci spod prawa” a inni to łowcy nagród.

Ave, Cezar!

Kiedyś bracia Coen rozpieszczali swoich admiratorów częstymi premierami. Tym razem na ich nowy film trzeba było poczekać aż 3 lata. Komedia opowiada o latach 50. XX wieku w Hollywood. Głównym bohaterem jest dziennikarz Eddie Mannix, łowca sensacji, który usiłuje odkryć zagadkę tajemniczego zaginięcia grupy aktorów. Obsada komedii gwiazdorska, m.in.: George Clooney, Scarlett Johansson, Ralph Fiennes i Tilda Swinton.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

W dziewiątej części przygód superbohatera z Gotham City w rolę Batmana wcieli się Ben Affleck. Wybór ten wywołał krytykę części fanów. Batman i Superman należą do najbardziej znanych postaci komiksowych. Gdy spotkają się razem, dojdzie między nimi do konfliktu, na którym skorzysta nowy wróg ludzkości.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link