Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

4 stycznia 2016 in Kultura by redakcja

Jakie filmy zobaczymy w 2016?

Nowe produkcje Tarantino i braci Coen, filmy o wizjonerach sztuki i o dramatycznej historii Polski... Co jeszcze zobaczymy w tym roku? Oto subiektywny wybór najbardziej oczekiwanych premier najbliższych 12 miesięcy.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Nienawistna ósemka

Najnowszy film Tarantino toczy się kilka lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Ośmiu bohaterów niespodziewanie spotyka się w górach Wyoming. Z powodu zamieci śnieżnej są skazani na swoje towarzystwo. Sytuacja jest wyjątkowo niekomfortowa, bo niektórzy z nich są „wyjęci spod prawa” a inni to łowcy nagród.

Ave, Cezar!

Kiedyś bracia Coen rozpieszczali swoich admiratorów częstymi premierami. Tym razem na ich nowy film trzeba było poczekać aż 3 lata. Komedia opowiada o latach 50. XX wieku w Hollywood. Głównym bohaterem jest dziennikarz Eddie Mannix, łowca sensacji, który usiłuje odkryć zagadkę tajemniczego zaginięcia grupy aktorów. Obsada komedii gwiazdorska, m.in.: George Clooney, Scarlett Johansson, Ralph Fiennes i Tilda Swinton.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

W dziewiątej części przygód  superbohatera z Gotham City w rolę Batmana wcieli się Ben Affleck. Wybór ten wywołał krytykę części fanów. Batman i Superman należą do najbardziej znanych postaci komiksowych. Gdy spotkają się razem, dojdzie między nimi do konfliktu, na którym skorzysta nowy wróg ludzkości.

Strony: 1 2 3 4


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI