Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Konkurs: Walentynkowe duety od marki Lorus – wyniki

Nowa kolekcja marki Lorus to 6 zegarków tworzących 3 damsko-męskie duety. To idealna, walentynkowa propozycja dla par, które mają podobny gust, a wspólnym mianownikiem prezentowanego stylu jest minimalizm. Teraz możecie wygrać zestaw zegarków dla siebie i ukochanego. Sprawdźcie jak!

Laureatami walentynkowego konkursu Lorus są:

1. ania_wasyliszyn
2. wala1934
3. opaleszenz

Serdecznie gratulujemy!

Zegarki dla niej i dla niego to niemal lustrzane odbicie różniące się jedynie gabarytami. Wszystkie charakteryzuje opływowy kształt, „czysta” przejrzysta tarcza oraz brak jakichkolwiek zdobień w postaci kryształów, cyfr czy innych wkomponowanych elementów. W zależności od preferencji, marka przygotowała zegarki w wersji czarnej, srebrnej lub też w nieco bardziej modowej, złotej odsłonie. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, z „sercem” w postaci niezawodnego mechanizmu SEIKO. Co więcej, męskie czasomierze wyposażono w datownik, który najbardziej zapominalskim przypomni o istotnych datach i rocznicach w ciągu roku ;).
ZEGARKI_LORUSWygraj zegarek dla siebie i ukochanego!

Tylko teraz masz wyjątkową szansę by obdarować siebie i ukochaną osobę wyjątkowym zegarkiem LORUS. Wystarczy, że  odpowiesz na nasze zadanie konkursowe, które brzmi:
„W jaki sposób celebrujesz życie ze swoją połówką? – Opowiedz nam w 10 zdaniach”

Do wygrania jeden z trzech zestawów zegarków dla niej i dla niego.

Co trzeba zrobić?

1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 04.02.2016 – 14.02.2016
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Walentynkowe duety od marki Lorus” w tytule maila.

lorus-logo

 


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI