Konkurs: Walentynkowe duety od marki Lorus – wyniki

Nowa kolekcja marki Lorus to 6 zegarków tworzących 3 damsko-męskie duety. To idealna, walentynkowa propozycja dla par, które mają podobny gust, a wspólnym mianownikiem prezentowanego stylu jest minimalizm. Teraz możecie wygrać zestaw zegarków dla siebie i ukochanego. Sprawdźcie jak!
Laureatami walentynkowego konkursu Lorus są:

reklama

1. ania_wasyliszyn
2. wala1934
3. opaleszenz

Serdecznie gratulujemy!

Zegarki dla niej i dla niego to niemal lustrzane odbicie różniące się jedynie gabarytami. Wszystkie charakteryzuje opływowy kształt, „czysta” przejrzysta tarcza oraz brak jakichkolwiek zdobień w postaci kryształów, cyfr czy innych wkomponowanych elementów. W zależności od preferencji, marka przygotowała zegarki w wersji czarnej, srebrnej lub też w nieco bardziej modowej, złotej odsłonie. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, z „sercem” w postaci niezawodnego mechanizmu SEIKO. Co więcej, męskie czasomierze wyposażono w datownik, który najbardziej zapominalskim przypomni o istotnych datach i rocznicach w ciągu roku ;).
ZEGARKI_LORUSWygraj zegarek dla siebie i ukochanego!

Tylko teraz masz wyjątkową szansę by obdarować siebie i ukochaną osobę wyjątkowym zegarkiem LORUS. Wystarczy, że odpowiesz na nasze zadanie konkursowe, które brzmi:
„W jaki sposób celebrujesz życie ze swoją połówką? – Opowiedz nam w 10 zdaniach”

Do wygrania jeden z trzech zestawów zegarków dla niej i dla niego.

Co trzeba zrobić?

1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 04.02.2016 – 14.02.2016
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Walentynkowe duety od marki Lorus” w tytule maila.

lorus-logo