Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
4 maja 2015 in Porady, Zdrowie by redakcja

Płodny Polak: bezpłatne badania nasienia

Przez cały maj 2015 r. w Warszawie i Białymstoku, w ramach kampanii „Płodny Polak”, będzie można wykonać bezpłatnie badanie nasienia.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pozwala ono określić zdolności prokreacyjne  mężczyzny oraz ocenić jakość, ilość i szybkość plemników przed rozpoczęciem starań o potomstwo.
Jak wynika z raportu „Płodny Polak”  aż 93% mężczyzn nigdy nie wykonało badania nasienia, jednocześnie codziennie wykonując czynności szkodzące jego jakości. Wczesna diagnoza daje szansę mężczyźnie na zmianę przyzwyczajeń wpływających niekorzystnie na jego płodność oraz cofnięcie dokonanych już przez nie zmian. Słaba jakość nasienia powinna być sygnałem do modyfikacji trybu życia oraz ewentualnego wdrożenia kuracji leczniczej.

Aby skorzystać z badań należy umówić się telefonicznie w Klinice Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa „Bocian” w Warszawie (+48 22 634 37 74) lub w Białymstoku (+48 85 744 77 00).

Czas oczekiwania na otrzymany wynik wynosi około 3 godzin. Badanie skierowane jest do wszystkich mężczyzn w wieku prokreacyjnym.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI