1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Serce dla Nadziei - Carolina Herrera wspiera Czerwony Krzyż

Serce dla Nadziei - Carolina Herrera wspiera Czerwony Krzyż

Carolina Herrera de Baez - córka Caroliny Herrery, dyrektor kreatywna marki. Zdjęcie z kampanii Heart for Hope (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
W odpowiedzi na globalny kryzys związany z pandemią Dom Mody Carolina Herrera  zorganizował akcję Heart for Hope - Serce dla Nadziei. To charytatywna inicjatywa, której misją jest solidarność i wsparcie dla organizacji, które podzielają wartości takie jak pasja, oraz tworzenie i pielęgnowanie radości. 
W ramach akcji, która trwa do końca 2020 roku, 10% wartości z całej sprzedaży torebek i innych dodatków zostanie przekazane na rzecz Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Torebki i dodatki domu mody CH to wyjątkowe działa robione z dumą od lat. Rzemieślnicy tej marki znani są z fachowości, staranności, oddania i niedoścignionej doskonałości, dzięki czemu produkty CH stają się przedmiotami kolekcjonerskimi przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

"Wierzymy w osobistą podróż każdej torebki, która wykracza daleko poza sam przedmiot, odzwierciedlając charakter i historie zebrane wraz z upływem czasu przez członków rodziny. To właśnie z tą pasją, duszą i poświęceniem, oddajemy te przedmioty w służbę naszej globalnej społeczności. Mamy nadzieję, że dzięki Heart for Hope i naszym ponadczasowym dziełom, będziemy dzielić się Alegria de vivir (radość życia), która nas definiuje i jednoczy. "

(Fot. materiały prasowe)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze