Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
22 października 2015 in Styl Życia by redakcja

Popularne aplikacje dla kobiet

Kiedyś cały świat kobiety mieścił się w torebce, dziś - trafił do smartfona. Z jakich aplikacji korzystają współczesne kobiety?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Aplikacje mobilne ułatwiają życie. Dzięki nim łatwiej zaplanować zakupy, zamówić taksówkę czy stolik w restauracji. Oto 6 popularnych aplikacji dla nowoczesnej kobiety.

Listonic

Listonic daje możliwość tworzenia listy zakupów w aplikacji i aktualizowanie jej  partnerem czy współlokatorami. Skanując kod kreskowy ulubionych produktów, można dodać je do listy. Kolejna zaleta aplikacji to informowanie na bieżąco o aktualnych promocjach w największych sieciach handlowych i porównywanie cen.

MyFitnessPal

Zakupy spożywcze już mamy, ale ile one mają kalorii? Podpowie nam to aplikacja MyFitnessPal, czyli rozbudowany kalkulator kalorii, który obliczy kaloryczność każdego produktu – po zeskanowaniu kodu kreskowego albo wyszukaniu artykułu z rozbudowanej bazy. Aplikacja pozwala również zaplanować własną dietę, obliczyć idealną wagę i liczbę spożywanych kalorii, która pozwoli osiągnąć  cel!

mytaxi

Dzięki tej aplikacji możemy zamówić taksówkę bez pośrednictwa centrali, bez wychodzenia z ważnego spotkania czy przeszkadzania innym, bo w mytaxi robi się to na ekranie z smartfona. Program pozwala śledzić taksówkę na ekranie telefonu, od razu przesyła też informację na temat pojazdu wraz numerem rejestracyjnym oraz kierowcy, w tym zdjęcie, imię i nazwisko, numer telefonu. Z mytaxi współpracują tylko licencjonowani kierowcy, a system ocen gwarantuje wysoką jakość usług.

WhatsApp

Aplikacja WhatsApp to minimalistyczny komunikator tekstowy, która pozwala nam na stały kontakt ze znajomymi. Ma wszystkie cechy dobrego komunikatora: jest prosty, przejrzysty, pozwala wysyłać zdjęcia i filmy.

Quandoo

Dzięki tej aplikacji możesz sprawdzić, w jakich restauracjach znajdzie się wolny stolik, i zarezerwować go. Odbywa się to w prosty sposób, bez konieczności wyszukiwania numeru kontaktowego do restauracji.

Instagram

Instagram to doskonały pomysł na zdanie relacji ze spotkania. Aplikacja daje możliwość stworzenia własnego albumu zdjęć w sieci, które można przerobić za pomocą filtrów a potem udostępniać znajomym. Dodatkowo na Instagramie łatwo śledzić, co dzieje się u ulubionych osób – dzięki oznaczaniu zdjęć hashtagami można wyszukać zdjęcia użytkowników z całego świata.

Wszystkie zaprezentowane aplikacje można pobrać ze sklepu w telefonach z oprogramowaniem iOS, Android i Windows Phone.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI