Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Kulinarne pocztówki Marty Gessler


19 września 2013 Aktualności, Newsfood redakcja
mat.pras.Qchni Artystycznej
Kiedy ostatni raz dostałeś kartkę pocztową? Takie pytanie zadała sobie Marta Gessler i postanowiła przypomnieć zapomnianą formę komunikacji uruchamiając w Qchni Artystycznej i Warsztacie Woni kącik pocztowy, z którego można wysłać pozdrowienia do przyjaciół.

mat.pras.Qchni Artystycznej

mat.pras.Qchni Artystycznej

– Emocje towarzyszące otwieraniu skrzynki pocztowej i wyjmowaniu z niej kolorowych pozdrowień i wiadomości od przyjaciół są nieporównywalne do czytania smsa czy maila, którymi dziś się komunikujemy. Oprócz tego w kartkach pocztowych wszystko ma znaczenie – nie tylko nadawca i tekst, który nam przesłano, ale także wizualna strona pocztówki. Wszystko to sprawia, że ta forma komunikacji staje się całą intymną opowieścią, wyjątkowym doświadczeniem. Postanowiłam o tym przypomnieć – opowiada Marta Gessler o swojej nowej inicjatywie.
mat.pras.Qchni Artystycznej

mat.pras.Qchni Artystycznej

  Od 23 września będzie można wysyłać pocztowe pozdrowienia z Qchni Artystycznej i Warsztatu Woni. Marta Gessler stworzyła serię pocztówek ze swoimi stylizacjami potraw i kwiatów. W restauracji i kwiaciarni powstaną kąciki pocztowe, w których dostępne będą gotowe do wysłania pocztówki z naklejonymi znaczkami. Wystarczy przyjść, napisać kilka słów, zaadresować i zaskoczyć kogoś bliskiego. Zaadresowane pocztówki można wysłać samemu albo wrzucić do specjalnych pojemników. W każdy poniedziałek wszystkie życzenia zgromadzone w skrzynce pocztowej powędrują w ręce adresatów. Akcja potrwa 6 tygodni.Zobacz także

POLECANE KSIĄŻKI