1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Monica i Penelope Cruz twarzami jesiennej kolekcji "‘70s Chic"

Monica i Penelope Cruz twarzami jesiennej kolekcji "‘70s Chic"

Upalne lato przed nami, a tym czasem Penélope i Mónica Cruz, już po raz trzeci zaprojektowały kolekcję dla „Biaggini Violett”. Będzie ona dostępna w wybranych sklepach od września 2011 r.

Tym razem motywem przewodnim jest „szyk lat siedemdziesiątych”, ożywiający wspomnienia o dzieciach-kwiatach; który siostrom udało się przenieść do zwykłego dnia.

Nacisk położono na nowe, proste linie, a styl lat siedemdziesiątych połączono w ciekawy sposób z nowoczesnymi akcentami jak kamizelki i płaszcze ze sztucznego futra. Podstawę tworzą kobiece sukienki w stonowanych, ziemistych kolorach oraz w czerni.

Do kolekcji należą zarówno dwurzędowe garnitury, spodnie ze zwężanymi nogawkami, jak i taliowane płaszcze i watowane poncha. Nie zabrakło również dżinsowych dzwonów, które połączone odważnie z delikatną bluzką kimono lub krótkim sweterkiem w kontrastowe wzory, w kolorach palonej czerwieni dają wyjątkowy, nonszalancki i lekko casualowy look.

Zbyt duże, wzorzyste fulary, mechate szaliki i czapki będą doskonałym uzupełnieniem na chłodniejsze dni, które mamy nadzieję, nie przyjdą zbyt szybko ;).

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze