1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Paprocki&Brzozowski UWODZĄ ZAPACHEM

Paprocki&Brzozowski UWODZĄ ZAPACHEM

Po roku „zapachowych” poszukiwań, duet paprocki&brzozowski prezentuje pierwsze autorskie perfumy Use Me, stworzone we współpracy z firmą Fridge.

Zapach Use Me jest kwintesencją zmysłowości. Intryguje tajemniczą mieszanką ciepła i słodyczy, przełamaną niegrzecznym vetiverem i nutą herbaty. Use Me jest słodki i mroczny zarazem. Pełen zaskoczeń i kontrastów jak projekty Paprocki&Brzozowski.

„Bardzo długo myśleliśmy o stworzeniu autorskich perfum. Ten projekt jest dla nas wielkim wyzwaniem, i jednocześnie spełnieniem jednego z naszych największych zawodowych marzeń. Chcieliśmy zawrzeć w tym zapachu wszystko to, co kojarzy nam się z kobietami – zmysłowość, kokieteria, tajemnica i sexulaność. Chcieliśmy aby ten zapach uwodził, kusił, nie dał się zapomnieć. Nie mogliśmy sie oprzeć i na samym końcu dorzuciliśmy także coś od siebie – aluzję paproci i delikatne echo brzozy.”- mówią Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski

„Ponad roczna współpraca z duetem paprocki&brzozowski zaowocowała stworzeniem pierwszych polskich perfum. Tworząc esencję Use Me korzystaliśmy wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych i absolutów, chociaż reguły ekonomii sugerowały zastąpienie ich syntetycznymi odpowiednikami. Dzięki temu powstał eliksir, któremu żadna kobieta nie odmówi. Każda czuje go inaczej, każda użyje go inaczej, każda powie mu coś innego a on każdą inaczej uwiedzie“- dodaje Magdalena Beyer,  założycielka Fridge
i współtwórczyni eliksiru

Perfumy Use Me, miały premierę podczas uroczystego otwarcia butiku paprocki&brzozowski przy ul. Wiejskiej 17 w Warszawie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze