fbpx

Mapa ciała – dolne krainy przyjemności

Poprzedni tekst „Głowa do kochania” opisywał miejsca, których nie należy pomijać „zwiedzając” ciało partnera. Mam nadzieje, że już zamieniliście teorię w czyn. Dziś pora na spojrzenie poniżej głowy. Na ciele kobiety i mężczyzny znajduje się wiele punktów, które, subtelnie pobudzone, potrafią wywołać stan podniecenia seksualnego. A więc zapraszam do kolejnych poszukiwań!
Kobieta ma zdecydowanie więcej czułych punktów na ciele niż mężczyźni. Gdzie?

Plecy. Dla wielu kobiet BARDZO erogenne miejsce. Doskonałe pobudzenie daje umiejętne smakowanie połączone z delikatnym gładzeniem i pocieraniem. Masaż + pocałunki = Ekstaza².

Piersi.Miejsca znane i często odwiedzane. Należy pamiętać, że piersi potrzebują wiele uwagi i czasu. Pośpiech nie jest wskazany.

Brzuch. Zdecydowanie polecam pieszczoty językiem. Szczególnie w okolicach pępka.

Wewnętrzna strona ud. Czysta rozkosz, gdy masujemy tę część ciała dłonią lub… językiem.

Pośladki. Mnóstwo kobiet uwielbia, gdy partner poświęca sporo uwagi jej pośladkom. Jak je przyjemnie stymulować? Można uciskać, głaskać, a jak kobieta lubi, to dawać jej pobudzające klapsy.

Stopy. Głaskanie wewnętrznej strony. Niektóre kobiety przeżywają rozkosz, gdy partner ssie palce stóp.

Łechtaczka. Kobiety różnie reagują na bezpośrednią stymulację narządów płciowych: niektóre będą się rozpływały z rozkoszy, inne mogą odczuwać ból. Potrzeba więc szczególnej delikatności.

U mężczyzn sprawa przedstawia się inaczej. Miejsca, które wyjątkowo są podatne na czułe pieszczoty, to oczywiście narządy płciowe. Ale nie tylko…

Ramiona. Powinniśmy o nie dbać. Jak? Subtelne gładzenie przyniesie partnerowi przyjemne odprężenie.

Klatka piersiowa. Miejsce erogenne znajduje się w okolicy mostka. Jak je pieścić? Spróbujcie pocierać piersiami o jego sutki, a zobaczycie, że OSZALEJE!

Plecy. Bardzo erogenne miejsce. Polecam masowanie miejsc wzdłuż kręgosłupa. Szczególną uwagę należy poświecić części lędźwiowo-krzyżowej.

Narządy płciowe. To najczulsze miejsca mężczyzny, które dzięki RÓŻNYM pieszczotom potrafią przenieść do innego wymiaru.

Nie traćcie więcej czasu na teoretyczne badania. Ćwiczcie już!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze