Horoskop miłosny dla Koziorożca

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Do wakacji jest dobrze, a potem jeszcze lepiej. Jeśli jesteś samotna, jak najczęściej opuszczaj domowe zacisze.
Mars i Merkury pozwolą zawrzeć ciekawe znajomości, choć może nie od razu zrozumiesz, co się święci. Wiosna to czas na porządki, które nie powinny ominąć serca. Wyrzuć z niego wszystkie suche kwiatki – złe wspomnienia, zakończ toksyczne znajomości. Pamiętaj, że nowa miłość potrzebuje wiele wolnego miejsca! Tylko patrzeć, jak szczęście rozkwitnie.

Od czerwca sprzyja ci Jowisz, który wchodzi do partnerskiego sektora horoskopu. Jego roczny pobyt w znaku Raka zapowiada wiele szczęśliwych wydarzeń związanych z domem i rodziną. Niektórzy z was staną się rodzicami, poprawi się wasza sytuacja. Życie pokaże swoją słoneczną stronę.

Dla singli, także tych z odzysku – nowe znajomości rozpoczynają się teraz pod szczęśliwą gwiazdą. Miły flirt sprawi, że poczujesz się atrakcyjna i… sama nie zauważysz, kiedy staniecie się sobie bardzo bliscy.

ONA KOZIOROŻEC – ON BARAN – Baran wyznaje zasadą „chcę to biorę”. Ty się nie przyznasz, że to cię „kręci”. Jeśli traficie do łóżka bez zbędnych ceregieli, gwiazdy mogą posypać się z nieba. Ty uwolnisz się od konwenansów, on odkryje w tobie namiętność. Niestety, często wasz targ trwa zbyt długo.

ONA KOZIOROŻEC – ON BYK – Te czterokopytne stworzenia, gdy już wezmą rozpęd, mogą sprawić, że zadrży ziemia. Oboje preferujecie długi dystans, więc seks wyrosły z silnych emocji coraz bardziej się udoskonala.

ONA KOZIOROŻEC – ON BLIŹNIĘTA – Macie odmienne wyobrażenia o tym, co ludzie mogą sobie ofiarować w łóżku. Dla niego seks jest bardziej zabawny niż niebezpieczny. Dla niej bardziej niebezpieczny niż śmieszny. Jeśli was ich ku sobie skłoni, dla niego noc z tobą będzie nocą… seksu… dla ciebie z nim… nocą łóżkowych akrobacji.

ONA KOZIOROŻEC – ON RAK – Rak traktuje cię serio. Ty potrzebujesz tego, by rozwinąć w sobie lekkość bytu i wreszcie zacząć latać. Nie brak tu i erotyzmu i romantyzmu. Dalszy ciąg to głęboko przeżywany seks, w którym mniej ważne okażą się eksperymenty a bardziej wasze doświadczenia.

ONA KOZIOROŻEC – ON LEW – Lew lubi erotyczną dramaturgię, która najpierw może ci się spodobać, ale szybko uznasz ją za zbędną dekorację. Dla ciebie ważniejsze jest to, co dzieje się między wami. Lew lubi dobrze wypaść i zaspokoić miłość… własną. Siła twoich orgazmów zacznie słabnąć. On tego nie zauważy.

ONA KOZIOROŻEC – ON PANNA – Potrzeba ci kogoś, kto podłoży zapalony lont, pod pokłady uśpionej namiętności. Panna do takich mężczyzn nie należy. Jest w nim trochę obaw, szczypta skrępowania, sporo poprawność… A tam mało trzeba, by ten spokój wyleciał w powietrze!

ONA KOZIOROŻEC – ON WAGA – On jej wydaje ci się szarmancki, ty jemu intrygująco niedostępna. Jeśli erotyczna gorączka was ogarnie, wylądujecie razem w łóżku. On przynosi czerwone wino, zapala świece… i odkrywacie, że bliski dystans nie jest już intrygujący. Termometr znowu pokazuje trzydzieści sześć i sześć.

ONA KOZIOROŻEC – ON SKORPION – On jest jednym z nielicznych mężczyzn, któremu udaje się zaciągnąć cię do łóżka całkiem szybko. Nawet jeśli chce tylko cię uwieść, potrzebujesz kogoś, kto ją zbudzi! Wasz seks jest żywiołem, więc w sypialni miotają prawdziwe błyskawice. Raz otwarte drzwi już się nie zamkną.

ONA KOZIOROŻEC – ON STRZELEC – On wykazuje entuzjazm zdobywcy, który szturmuje niedostępną twierdzę. Jednak oblężenie może zakończyć się fiaskiem. Mimo dużej żywiołowości w seksie, jego wytrzymałości, czegoś ważnego między nimi zabraknie. Chcesz więcej niż wywieszenia białej flagi.

ONA KOZIOROŻEC – ON KOZIOROŻEC – Kiedy spotyka się tych dwoje, w łóżku robi się trochę zbyt serio. Spory deficyt lekkości bytu, atmosfera nieco przyciężka. Tylko wielka miłość może sprawić, że wyrosną im skrzydła.

ONA KOZIOROŻEC – ON WODNIK – Ty domagasz się namiętności. Jedyne, co on jest w stanie zaoferować, to seksualna sprawność. Ty pragniesz silnego zwarcia. On pragnie zachować dystans. Przybysze z różnych planet w jednym łóżku?

ONA KOZIOROŻEC – ON RYBY – Jego fantazja seksualna wydaje się nie mieć limitu. Przyjemną niespodzianką będzie to, że twoja zmysłowość tylko czekała na odkrycie. Znikną zahamowania. Przejęcie inicjatywy nie będzie trudne.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link