fbpx

Byk 21.04 – 20.05, żywioł ziemi

Byk 21.04 - 20.05, żywioł ziemi
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Już początek roku da ci wiele do myślenia w kwestii twoich priorytetów. Wydarzenia w życiu innych ludzi mogą mieć wpływ na twoją przyszłość i bez względu na to, czy jesteś zachwycona możliwością przekraczania nowych granic, czy obawiasz się opuścić znajome terytorium, możesz iść tylko naprzód. Uran, który przynosi rewolucyjne zmiany w życiu, skupi uwagę na Bykach urodzonych w końcu kwietnia.

Za każdym razem, gdy jakaś ścieżka się zamknie, nagle otworzy się nowa, nie zniechęcaj się i śmiało idź do przodu. W 2020 roku nie możesz pozwolić, by lęki stanęły ci na drodze pomyślnego rozwoju. Tranzyt Jowisza przez strefę dalekich horyzontów otworzy twój świat zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym, a niektóre z najbardziej pamiętnych wydarzeń będą miały zagraniczny aspekt. W tym roku działaj z myślą o przyszłości, bo w 2021 będziesz miała mniejszą swobodę wyboru. Niektóre szanse trafiają się tylko raz.

Miłość i związki

Nigdy nie jest za późno na zmianę wieloletnich układów; nigdy nie jest za późno na miłość. To przesłanie przekazuje ci teraz Uran. Możesz uważać, że masz swój typ, aż nagle wszystkie twoje z góry przyjęte opinie biorą w łeb – ktoś z innej grupy wiekowej lub kultury rozpala w tobie płomień – w 2020 roku drogą do szczęścia okazuje się łamanie zasad. Nie wszystkie związki Byków przetrwają ten rok, również za sprawą Urana. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń zmieni układy i uczucia. W twoim romantycznym życiu rolę odegra podróż. Być może w pewnym odległym miejscu ożyje płomień przygasającej miłości albo narodzi się nowy romans. Miesiącem, który inspiruje miłosne historie, a także je kończy, jest zwłaszcza marzec. Podobnie okres od końca października do połowy grudnia. Zapomnij o przeszłości, Byku, zmieniasz się, a tym samym pozostawiasz za sobą ludzi, nawet tych, których kiedyś kochałaś.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Odległość dodaje uroku. W roku 2020 to powiedzenie może mieć dla ciebie wiele znaczeń. Osiągniesz sukces, zarzucając szerzej sieć w poszukiwaniu pracy, a jeśli weźmiesz pod uwagę zamieszkanie w nowym miejscu, nawet w innym kraju, poprawisz swój los. Gwiazdy radzą ci uczyć się nowego języka i zdobywać kolejne umiejętności, a założenie własnej firmy nie musi już być tylko marzeniem. W przypadku utraty pracy lepiej stworzyć własne źródło dochodów niż ubiegać się bez końca o stanowiska, nadwyrężając poczucie własnej wartości. Niektóre Byki zarobią dzięki inwestycjom, należy jednak działać szybko, gdy rynki finansowe gwałtownie rosną lub spadają. Nieprzewidziane okoliczności mogą mieć wpływ na twoją zdolność zarabiania pieniędzy, a także na sprzedaż lub kupno nieruchomości. Najlepiej będzie, jeśli najważniejsze ruchy dotyczące finansów wykonasz przed początkiem czerwca.

WSKAZÓWKI GWIAZD

To, że coś istnieje od zawsze, nie oznacza, że będzie istnieć jutro.

Bądź wyczulona na pierwsze oznaki problemu w sytuacji biznesowej i finansowej lub osobistej. Im szybciej zareagujesz, tym łatwiej będzie go rozwiązać. Nie chodzi o to, żeby cię przestraszyć, raczej aby ci przypomnieć, że nie ma czegoś takiego jak żelazna pewność. Im bardziej będziesz elastyczna, tym łatwiej będzie ci przekształcić 2020 rok w życiowy sukces.

Pomyślne dni: 2 stycznia, 28 marca, 25 sierpnia, 17 września

Niepomyślne dni: 23 stycznia, 25 kwietnia, 3 sierpnia, 31 października.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze