fbpx

Rak 22.06 – 22.07, żywioł wody

Rak 22.06 - 22.07, żywioł wody
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Minione dwa, trzy lata nie były łatwe dla Raka, ale skoro Jowisz spędzi niemal cały rok w twoim opozycyjnym znaku, jest szansa, że sytuacja się poprawi i zaczniesz odrabiać straty. Nie w każdej przeszkodzie potrafisz dostrzec szansę, ale jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz ją. Nie przywiązuj się do starych i znajomych ścieżek – sięgaj po nowe rozwiązania. W styczniu podejmiesz jedne z najważniejszych życiowych kroków, w dużej mierze ze względu na okoliczności niewywołane przez ciebie.

Również koniec czerwca i początek lipca to okres głębokich zmian. Początek kwietnia przyniesie niespodzianki i rozwój wypadków możesz widzieć jako swego rodzaju spuściznę przeszłości. Jeśli ostatnie lata czegoś cię nauczyły, to tego, że nie możesz kontrolować innych ludzi, a w 2020 roku bardziej niż kiedykolwiek musisz pozostawić swobodę pewnym osobom. Jeśli coś jest dla ciebie odpowiednie, będzie twoje. Zwłaszcza gdy wspiera cię Jowisz.

Miłość i związki

Obecność Jowisza w strefie kontaktów będzie miała ogromny i pozytywny wpływ na twoje życie, a w szczególności na miłość. To dla ciebie rok na ślub albo znalezienie stałego partnera. Jowisz spotka się z Plutonem trzy razy (5 kwietnia, 30 czerwca i 12 listopada), wprowadzając motyw eliminacji i transformacji. Dodajmy do tego zaćmienia 10 stycznia i 5 lipca, a będzie wyglądało, że los odgrywa rolę w tym, kto pojawia się w twoim życiu i kto z niego znika. Jednak pamiętaj, że pod opieką Jowisza jesteś prowadzona ku miłości, a nie od niej. Miłość zawsze niesie ze sobą ryzyko. Gdy otwierasz serce, możesz zostać zraniona, ale strach i miłość wzajemnie się wykluczają. Mimo to zaprzeczanie swoim uczuciom o wiele bardziej zagrozi twojemu przyszłemu szczęściu. Bądź nieustraszona. Los sprzyja odważnym.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Tu chodzi o partnerstwo. Jeśli prowadzisz interesy, spodziewaj się zmian personalnych oraz dotyczących filii przedsiębiorstwa i partnerów. Mogą nastąpić przejęcia i fuzje, które znacząco wpłyną na twoją przyszłość bez względu na to, czy jesteś prezesem, członkinią zarządu, czy pracownicą niższego szczebla. A jeśli prowadzisz jednoosobową działalność lub jesteś freelancerką, skorzystasz na połączeniu sił z innymi osobami. Ma to pewien związek ze wspomnianą wyżej koniunkcją Jowisza z Plutonem i z zaćmieniami. Będziesz również musiała twardo negocjować, załatwiając pożyczki oraz podczas sprzedaży i kupna: w 2020 roku na rynku pracowniczym i finansowym przetrwają najlepiej przystosowani, więc naostrz broń. A skoro o niej mowa, drugą połowę roku Mars spędzi w strefie kariery i życiowych celów, pomagając ci pokonać konkurencję.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Można dać czemuś czas, można też nie skorzystać z okazji.

Jesteś z natury lojalna, cierpliwa i wytrwała, ale teraz musisz stać się o wiele twardsza. Jeśli coś nie będzie ci odpowiadało, posłuchaj intuicji, a gdy odpowiedź cię nie usatysfakcjonuje, wycofaj się. Nie trać instynktu samozachowawczego i niech nie robią na tobie wrażenia opowieści o pechu czy obietnice, że coś się zmieni. Zasługujesz na szacunek.

Pomyślne dni: 20 lutego, 12 czerwca, 25 sierpnia, 15 listopada.

Niepomyślne dni: 10 stycznia, 5 lipca, 4 października, 30 grudnia.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze